27. října 2010
„Sprostě se nemluví“ bylo vaší modlou už od školky, vulgárně nenadáváte dokonce ani za volantem a teď tohle! Harper's Bazaar udělal průzkum dirty talk.

Slovo píchat vyslovíte jen v souvislosti s jehlou či dikobrazem, šukání máte spojené s Babičkou a světnicí, při sexu mlčíte jako gumová panna a vůbec – říkat někomu v posteli nahlas, jak to máte ráda, považujete za totální trapas. Jako Dáša. Červená se a odchází si udělat kafe vždy, když její kamarádky začnou barvitě líčit, co všechno si doma během milování s partnerem říkají…

Docela fajn

„Dirty talks“ říká se všem těm žhavým a „nestydatým“ řečičkám anglicky. Nejhorší na tom je, že Dášu to vlastně docela láká. Dokonce si často v duchu během milování podobné fráze říká. Jenže přes pusu se jí nedostanou. „Nuda. Mlčím a ležím jako nafukovací panna,“ napadlo ji párkrát, když tam tak potichu měnila polohy, zatímco její partner vesele přirážel a vydával přitom slastné zvířecí steny. Znala Láďu tři roky a cítila, že jejich sexuální hrátky jsou pořád docela fajn, ale bohužel – jenom DOCELA. Představovala si v duchu aspoň stokrát, jak ho jednou překvapí.

Až se budou milovat, pošeptá mu chraplavým hlasem do ucha: „Vraž mi ho tam zezadu, dělej, už jsem za celý den strašně nadržená…“ Jenže když pak dojde na lámání chleba, nikdy to nedokáže. Nic z ní nevypadle. Ani hláska! Rozhodla se na to jít vědecky. Zkoumala se poctivě. Kde má problém? Došlo jí, že kdyby měla něco podobného vyslovit, bude si najednou připadat hrozně trapně. Sama před sebou. Před světem. Před rodiči, jejichž obraz a názory se bůhvíproč nad ní často vznášely, když se chystala to někdy někde s někým v sexu rozbalit víc, než byla zvyklá.