11. října 2017
Je to kruté, ale je potřeba si to přiznat!
1 / 2

Ať už jste se do tohoto vztahu dostala brzy po rozchodu, nebo už vás prostě štvalo, že nikoho nemáte, není to vhodné. Takové vztahy nikdy nemají dlouhého trvání a často končí velmi nepříjemným rozchodem, který není dobré oddalovat. Partner tu není jen a pouze od toho, aby „vyplnil prázdno“. Pokud to tak máte, buďte raději sama!

1) Vzpomenete si na něj v dobrém i ve zlém? NE.

Zásadní problém, nad kterým by se měla většina žen zamyslet, pokud o svém vztahu pochybuje. Emoce a pocity člověka mluví jasně. Stesk a tužby neobalamutíte. Měla byste si okolo sebe držet lidi, kterým zavoláte nebo se kterými si dáte schůzku, ať je vaše nálada jakákoliv, a vždy jste ráda, že je dotyčný s námi.

Je mezi námi velké procento žen, které jednoduše nezvládá nepříjemné situace, či samotu. Když jsou osamělé, zavolají, a chtějí se družit. Jejich „miláček“ se pak jen stává prostředkem, jak se se špatnými stavy vyrovnat. V momentě, kdy je žena šťastná a vyrovnaná, většinou tohoto člověka buď nepotřebuje a jeho přítomnost jí skoro až obtěžuje, nebo se s ním nudí. Láska? Ani náhodou. Tohle chování není vůbec hezké, že? Mělo by to být vyrovnané. Jedna strana by neměla víc brát a míň dávat.

1 / 2