21. října 2010
Hodně o svou lásku stojíte a byla byste moc nerada, kdyby skončila rozchodem? Bojujte proti tomu osvědčenými zbraněmi, které jednoduše fungují.
1 / 3

Následující pětice tipů vám pochopitelně nezaručí lásku na věčné časy. Dokonce ani vztah bez mráčku. Je však dobré o ně svůj arzenál předností rozšířit, protože skutečně zabírají. Pro důkazy (a pro zpestření) jsme tentokrát sáhli i do soukromí slavných celebrit.

Zbraň č. 1 ⇒  Společný smích

Jestli se málo usmíváte, partner vás automaticky vyhodnocuje jako negativně naladěnou. Dokázaly to výzkumy americké univerzity v New Yorku. Tím pádem mu samozřejmě připadáte méně přitažlivá. Věděla jste, že přirozený úsměv muži v anketách hodnotí pravidelně mezi pěticí nejvíc sexy věcí, kterých si na ženě všimnou? Ale to zdaleka není všechno. Vědci přišli na to, že společný smích vztahům nesmír­ně prospívá. Je tak jednou z nejdůležitějších zbraní proti rozchodům a je dobré ji používat průběžně. Při smíchu se totiž do těla vyplavují hormony podobné těm, jaké vám kolovaly v krvi, když jste se do sebe zamilovali – endorfiny, oxytocin, adrenalin a další. Je mimořádně ve vašem zájmu stále vířit jejich hladinu. Zajděte si proto společně raději na komedii než na romantický film.

Důkaz: Monika Absolonová má velmi příjemný a krásný úsměv. Směje se ráda a často. Podnikatel Vratislav Janda na ní může oči nechat. Z vědeckého hlediska mu její tvář připadá jasnější a pleť zářivější. Přesně takový efekt smích podle odborníků má.

1 / 3