21. října 2010
Hodně o svou lásku stojíte a byla byste moc nerada, kdyby skončila rozchodem? Bojujte proti tomu osvědčenými zbraněmi, které jednoduše fungují.

Následující pětice tipů vám pochopitelně nezaručí lásku na věčné časy. Dokonce ani vztah bez mráčku. Je však dobré o ně svůj arzenál předností rozšířit, protože skutečně zabírají. Pro důkazy (a pro zpestření) jsme tentokrát sáhli i do soukromí slavných celebrit.

Zbraň č. 1 ⇒  Společný smích

Jestli se málo usmíváte, partner vás automaticky vyhodnocuje jako negativně naladěnou. Dokázaly to výzkumy americké univerzity v New Yorku. Tím pádem mu samozřejmě připadáte méně přitažlivá. Věděla jste, že přirozený úsměv muži v anketách hodnotí pravidelně mezi pěticí nejvíc sexy věcí, kterých si na ženě všimnou? Ale to zdaleka není všechno. Vědci přišli na to, že společný smích vztahům nesmír­ně prospívá. Je tak jednou z nejdůležitějších zbraní proti rozchodům a je dobré ji používat průběžně. Při smíchu se totiž do těla vyplavují hormony podobné těm, jaké vám kolovaly v krvi, když jste se do sebe zamilovali – endorfiny, oxytocin, adrenalin a další. Je mimořádně ve vašem zájmu stále vířit jejich hladinu. Zajděte si proto společně raději na komedii než na romantický film.

Důkaz: Monika Absolonová má velmi příjemný a krásný úsměv. Směje se ráda a často. Podnikatel Vratislav Janda na ní může oči nechat. Z vědeckého hlediska mu její tvář připadá jasnější a pleť zářivější. Přesně takový efekt smích podle odborníků má.