15. června 2012
Ukažte mu, že jste světová přebornice v jazykovědě. A na oplátku si u něho objednejte rozkoš roku. Už dnes v noci.

Muži sex pusou milují. A pokud jim předvedete geniální ústní práci, získáte oddaného otroka. Váš drahocenný udělá cokoli, jen abyste mu to nadpozemské blaho dopřála znovu. Moc dobře totiž ví, že takhle božskou jízdu mu nedá okusit každá milenka. Navíc si vaše vášnivé lízání, pumpování a ocucávání vyloží jako důkaz, že vás rajcuje. Což mu ohromně zvedne sebevědomí. „Když mě žena dvakrát olízne a tím pro ni orál hasne, myslím si, že po mně ani pořádně netouží. Pak na ni ztratím chuť. Líbí se mi, když si kouření labužnicky vychutnáváte,“ prozrazuje třicetiletý grafik Pavel. „Moje přítelkyně se vždycky olizuje a mlaská, jako kdyby si pochutnávala na zmrzlině. To je senzace.“ Na vaší orální technice mužům záleží – a hodně. „Každá žena to dělá trochu jinak. Vzrušuje mě, když jste tvůrčí,“ poznamenává osmadvacetiletý průvodce David.

„Moje bývalá pořád vymýšlela něco nového. Třeba mě laskala jazykem a při tom mi tiskla pod varlata zapnutý vibrátor. Nic takového předtím žádná žena neudělala. Rozplýval jsem se blahem!“ Možná že orální milování obvykle vezmete hákem, protože vás moc nebaví. Třeba jste ale ještě nevyzkoušela ty správné triky. Až uvidíte, jak se muž pod doteky vašeho jazyka a rtů zalyká rozkoší, řve slastí a sténá blahem, určitě změníte názor. Abyste se stala přebornicí v ústní práci, potřebujete především zdravé sebevědomí. Zapojte fantazii a do každého doteku, polibku, dýchnutí a zakmitání jazykem vložte vášeň. Když budete věřit, že partnera vystřelíte na orgastický Olymp, tak ho tam určitě dostanete. Třeba takhle:

Rajcovní rozjezd
Potřebujete sliny. Hodně slin. Vaše rty by mu měly klouzat po mačetě jako pořádně naolejovaný píst. Správný orální sex má být vlhký nebo rovnou mokrý. U pusy se vám klidně můžou dělat bublinky a chuchvalce slin můžou cákat do všech stran. Klidně si vezměte k ruce sklenici vody pro případ, že by vám v ústech vyschlo. Anebo si kupte v sexshopu speciální lubrikační gel pro tuhle praktiku. Většina docela příjemně voní i chutná. Lepkavější varianta = med, marmeláda, šlehačka nebo třeba sladký likér. „Miluju, když mě Iveta popatlá zmrzlinou a pak ji ze mě slízává,“ pochvaluje si sedmadvacetiletý programátor Daniel.