13. června 2012
Bude vás uctívat jako bohyni – dokud s ním neskočíte do peřin. Sběratelé milenek na jedno použití číhají všude a maskují se geniálními hereckými výkony. Odhalte je!

Je nádherně, předzahrádky restaurací a bary hučí životem dlouho do noci a lákají vás k hojnějšímu vysedávání s kamarádkami a kolegyněmi. Máte spoustu příležitostí k flirtu, jenže pozor. Právě teď stoupá pravděpodobnost, že narazíte na chlapíka, kterému půjde jenom o sex. Lovcům skalpů totiž začala sezona a svých přesně odměřených dvou týdnů svobody, kdy jejich přítelkyně vyrazily s kamarádkami na dovolenou k moři, si chtějí pořádně užít. Okouzlující mužský vás nejdřív odzbrojí žhavými pohledy a pak se do vás začne strefovat důmyslnými lichotkami typu: „Víš, že tvé oči mají stejnou barvu jako moře u Sardinie? Hrozně rád bych tam s tebou někdy jel.“

Když podlehnete, zařídí vám nejdivočejší sex v životě – a pak se vypaří. V horším případě s vámi pár týdnů zůstane, ale jakmile se do něj doopravdy zamilujete a začnete po něm vyžadovat složitější důkazy lásky než pět orgasmů za večer, slehne se po něm zem. I když jste si žádného sběratele rozepnutých podprsenek ještě k tělu nepustila, nezapomeňte v baru nebo restauraci na obezřetnost. Letos v dubnu zjistili vědci z univerzit v Durhamu a Aberdeenu, že při pohledu na cizího chlapíka vám intuice okamžitě nahlásí, jestli dotyčný samec touží po lásce jako trám, nebo jen po nezávazném sexu. Ve dvaasedmdesáti procentech případů se nemýlíte! Vědci také zjistili, že o postojích chlapa k lásce a sexu vypovídá i jeho vzhled: chlípníka prozradí hranatá čelist, velký nos a malé oči. Ještě mnohem víc vám nahlásí jeho chování a řeč těla. Stačí, když víte, na jaká varovná znamení si máte vyladit radar. Odhalte predátora podle naší letní flirtovací příručky a použijte ho, jak vy sama chcete.

Odhalte ho z 15 metrů
Takhle nějak si vyhlíží kořist v plném baru.

-> Je mu úplně jedno, že se bavíte s jiným mužským – třeba se svým milovaným. Predátor se začne naparovat, aby na jiné chlapy působil jako silák a ve vás vzbudil dojem mocného samce. Zatímco muž s čistými úmysly narovná záda a vypne hruď, lovec skalpů prohne záda do oblouku, takže připomíná číhající šelmu. Dejte si pozor na muže, který si razí cestu davem jako buldozer nebo svým tělem zatarasí uličku, aby ostatní nemohli projít. Je to znamení, že bere ohledy jen sám na sebe.