23. dubna 2012
Myslíte si, že sexuální úchylky vzrušují jenom cvoky? Omyl! Jsou erotické libůstky, které váš milostný život spolehlivě nakopnou. Provedeme vás labyrintem utajených vášní.

Možná se i váš drahý právě přiřítil domů, svalil se do křesla, zapnul televizi a na erotické vlny, které k němu toužebně vysíláte, není naladěný. Zkuste ho zaskočit erotickým překvapením. Namísto noční košile si navlékněte latexový dres a do ložnice schovejte svou dobrou kamarádku. Tam počká na váš povel, aby svým hbitým jazykem doprovodila nadcházející erotický uragán. Jděte na to lstivě. Nejdřív svému miláčkovi z koupelny zavolejte na mobil a zeptejte se, jestli ve vašem mezinoží touží vídat vyholené srdíčko, nebo aktuální datum, aby při sexu neztratil pojem o čase. Až radostně zasténá, vyražte s maskovanou tváří do obýváku, spoutejte ho toaletním papírem a za vyluzování válečného pokřiku odšpuntujte festival slastí. Dopřejte si i vy jemně úchylné triky!

První milá úchylka: Někdo se dívá
Samozřejmě se můžete postavit k oknu, jednu ruku si strčit do kalhotek, druhou si přidržovat dalekohled a pozorovat, jak se v protějším okně odehrává divoká soulož. Abyste si ale nahnala proudy krve do poštěváčku, nemusí se z vás nutně stát voyeurka. Vzrušení si zdvojnásobíte tak, že sama necháte někoho cizího, aby přihlížel vaší milostné akci. O slastnosti této chvíle se na vlastní posteli přesvědčila pětadvacetiletá makléřka Věra. „Jak neuvěřitelně rajcující je být pozorován při sexu, jsem si uvědomila ve třeťáku na vysoké. Bydlela jsem tehdy na koleji s Andreou. Jeden večer jsem v klubu potkala pohledného studenta ekonomie. Slovo dalo slovo a v domnění, že Andrea už odjela domů na Moravu, jsem si ho po půlnoci vedla na pokoj. Byla jsem tak nažhavená na sex, že jsem se ho nehodlala vzdát, ani když jsem vzápětí zjistila, že moje spolubydlící leží na posteli a učí se na zkoušku. Zrudla jsem a zeptala se jí, jestli tu můžeme zůstat. Souhlasila a my se opravdu pustili do postelových radovánek. Pokaždé, když jsem nahlas vzdychla, Andrea vzhlédla od učení a pozorovala nás. Pocit, že mě vidí při souloži, mě natolik vzrušil, že jsem ten večer vyvrcholila třikrát. Od té doby jsem podobný postup opakovala, jak často to jen šlo, a dodnes si zvu kamarádky domů, když se chystám svádět manžela,“ dokončuje Věra.

Pokud si nejste příliš jistá, jak se sama při svém milostném představení zachováte před obecenstvem, zvolte pro začátek jemnější způsob. Vytáhněte závěsy, otevřete okna dokořán a milujte se s drahým v zorném úhlu všech protějších budov. Už samotný pocit, že by se někdo mohl dívat, zvýší vaši erotickou razanci. Podobně se můžete pomilovat i u otevřených dveří od bytu. Vaši sousedé si vás přinejmenším poslechnou a možná občas nahlédnou dovnitř. Sama uvidíte, jestli se váš sexuální pud posílí, nebo naopak sníží.