20. dubna 2012
Plave v Kámasútře? Hoďte mu záchranný kruh. Bude z něj pyšný kormidelník!

V posteli fungují věci celkem jednoduše. Muž vás chce uspokojit, i kdyby to mělo znamenat, že mu do sexu budete mluvit. Aby skousl vaše rady a návody bez toho, že by si zlomil ego, vyplatí se, když ho jen chytře naučíte, jak má rozšifrovat vaše pokyny. Čtěte, jak povýšíte jeho i skromný postelový repertoár na vysoké umění, aniž snížíte partnerovo sebevědomí.

Neví, jak na klitoris
Proč to dělá:
Každá žena potřebuje pro výbuch slasti jinou nálož. Možná partner masíruje váš poštěváček stejně, jak to roky vyhovovalo jeho bývalé. Nebo mu ještě žádná neprozradila, že tyhle pohyby se klitorisu vážně nelíbí.
Tohle ho spraví: Když vás bude dráždit jazykem, pošeptejte milenci, co vás nejvíc vzrušuje. Jestli na spínač rozkoše použije prsty, položte ruku zlehka na jeho dlaň a určujte chvíli sama tempo i stisk. Zapomeňte na stížnosti typu „takhle to nedělej“. Mohl by se urazit a přestat spolupracovat.

Nevydrží dost dlouho
Proč to dělá:
Jeho vzrušení sprintuje, protože mu pudy dravce velí roztrhnout cílovou pásku co nejdřív. V pohotovostním stavu vám ale dlouho nevydrží. Chopte se  otěží dřív, než partner dorazí k bodu, od kterého není návratu.
Tohle ho spraví: Vyšvihněte se do sedla a kontrolujte sílu i rychlost přirážení. Čím pomaleji a slaběji budete rajtovat, tím delší jízdu si zajistíte. Vyplatí se vám vystopovat znamení, že se drahý blíží k vrcholu: zrychlený dech, rudý obličej, chvění těla. Když poznáte, že láme teplotní rekordy, na chvíli z hřebečka slezte.