19. dubna 2012
Přestaňte mlžit a váhat a jasně mu povězte, co si doopravdy myslíte.

Upřímnost lásce prospívá víc než  cokoli jiného. Pokud se začnete řídit heslem Co na srdci, to na jazyku, bude váš vztah důvěrnější a pevnější. Čtěte, jaké pravdy byste si neměla nechávat pro sebe.

První pravda: „Chci dnes večer jít na film s Johnnym Deppem. “
Určitě mu občas na otázku: „Půjdeme na pizzu?“ odpovíte: „Jak chceš.“ Ano, dáváte najevo, že jste přizpůsobivá, jenže nic se nemá přehánět. Když vám drahý položí otázku „Kino, nebo večeře?“, vážně ocení, když si sobecky vyberete. Základní pravidlo zní: když něco chcete, prostě si o to povězte. Jinak můžete snadno dopadnout jako dvacetiletá studentka Marcela. „Chtěla jsem jít na koncert Anastacie, ale David ji nemá moc rád. Když se mě zeptal, jestli má koupit lístky, prohlásila jsem: ,Mně je to jedno.’ Výsledek: Místo koncertu jsme šli na kuželky a já byla otrávená. Málem jsme se rozešli.“

Druhá pravda: „Byla jsem naprosto přesvědčená, že to místo dostaneš.”
Lichotky jsou důležitá přísada šťastného vztahu. Takže pokud vás nějaká napadá, vyslovte ji – bez ohledu na to, jak šílená nebo přehnaná vám připadá. „Lukáš mi moc často nelichotí, tak proč bych to dělala já?“ prohlašuje dvacetiletá prodavačka Linda. Jenže muži dávají lásku najevo spíš činy než slovy. Místo aby vykládal, jak vám to sluší, vášnivě vás políbí. A když mu na oplátku dáte najevo city po svém – tedy slovně –, bude na vrcholu blaha. Tip: Muži milují lichotky, které se týkají jejich schopností. Pochvaly typu „já věděla, že tu zkoušku uděláš“, si nenechávejte pro sebe!