6. dubna 2012
Máte takové zvláštní tušení, že se s vaším vztahem něco děje. Kamarádky vás sice uklidňují, že je to jen váš mylný dojem, ale nedejte se. Věřte své intuici...

Sestavili jsme pro vás žebříček chyb, kterých se nevěrní muži většinou dopouštějí. Kdy je čas přemýšlet, zda ve vašem vztahu není něco špatně?

1. Schovává si mobil
Často telefonuje ve večerních hodinách a o víkendech, přitom tomu dříve tak nebývalo? Pípají mu SMS, telefon je položen displayem dolů, nebo má dokonce vypnuté zvonění? Nejdříve jste taktní a zkoušíte se lehce vyptávat, kdo volá či píše tak pozdě večer? Vám se ale pokaž­dé dostane stejné odpovědi – kamarád či kolega, který si potvrzuje zítřejší squash. Zbystřete! Pokud váš drahý tohle dříve nedělal a teď se to tímto způsobem změnilo, věřte, že moc dobře ví, proč si má telefon před vámi pečlivě střežit. Myslí­te si, že kolegové a jeho nebližší kamarádi to ]nevědí? Omyl. Jsou zcela obeznámeni s celou situací a ještě ho občas kryjí. Muž vám skoro nikdy nevěru nepřizná a vy přece nechcete žít v nejistotě a obavách, že tam někde venku je další žena, s níž se dělíte o stejnou osobu. Jak se říká ‚důvěřuj, ale prověřuj‘!

2. Hlídá si svůj počítač
Kdo dnes nemá Facebook, jako by nebyl. Nejhorší věc, jakou můžete udělat, je, že si dáte svého přítele do přátel, ne-li do vztahu na sociálních sítích. Ano, sice každý uvidí, že patříte k sobě, ale najdou se i tací, co vám váš vztah budou chtít narušit. Palcem nahoru začínaje a vojsmyslnými komentáři konče. Najednou se tam objeví jméno slečny, které bude na jeho profilu jen zářit. A než se nadějete, vás milý dorazí z prá­­ce domů, odloží tašku a zavře se v praco­vně s tím, že má ještě dost práce. Když za ním po čase zajdete a otevřete dveře jeho poko­je, rychle zaklapne počítač, má při tom vyplašený výraz a červená se jako čerstvě utržené rajče. Samozřejmě musíme zmínit, že jeho počítač je zaheslovaný a vy k němu přístup nemáte. Vyhlaste nejvyš­ší stupeň pohotovosti. Nevinné psaní na chatu často přerůstá v osobní setkání a od toho už je jen kousek k nevěře.

3. Služební cesty
Ještě před pár měsíci by se o něm dalo hovořit jako o kancelářské kryse a nyní jezdí jednou týdně na služební cestu. Nastaly nějaké změny v jejich firmě? Rozšířili pobočky? Ne?! Začněte pátrat. Když vám milý oznámí, že jede opět mimo domov, ptejte se. Kam jede, v jakém hotelu bude ubytovaný, zjistěte si veškeré dostupné informace. Trvejte na tom, že ho odvezete na letiště, případně pokud jede vozem, zavolejte mu během jízdy. Když se bude chtít vykrou­tit, asi má důvod. Zkuste si nenápadně ověřit každou služební cestu u něj v kanceláři.