5. dubna 2012
Máte zálusk na muže, který právě získal nežádoucí status ‚single‘. A napadlo vás, že teď je ten správný čas, abyste se mu vetřela do přízně a tím získala jeho srdce? Omyl!

Potkala jste pana Úžasného, který má podle vás všechno, co jste chtěla. Vypadá dokonale, chová se jako gentleman a zahrnuje vás lichotkami. Ale je tady malý háček. Seznámili jste se zrovna v době, kdy se zotavuje z rozchodu se svou dlouholetou přítelkyní. Sice vám tvrdí, že už má vše vyřešené, jeho ex je již minulostí a že nevěřil, že by mohl ještě potkat někoho tak skvělého, jako jste vy. Neberte ho vážně a už vůbec si nemyslete, že byste zrovna vy teď byla ta pravá pro jeho nový vztah.

V jeho kůži
Zkuste si to představit opačně. Nedávno se s vámi rozešel přítel – nic vám nevychází, trápíte se, pláčete, pijete, koukáte na nesmyslné seriály a doufáte v jeho návrat. Po nějakém čase se necháte vytáhnout kamarádkami mezi lidi. Pár drinků udělá své a vy se nalepíte na prvního chlapa, který o vás projeví zájem. Flirtujete, je vám v tu chvíli krásně. Začnete se scházet, ale ne proto, že byste byla připravená na nový vztah. Stále máte plnou hlavu vašeho expřítele, jenže nechcete být v tuhle chvíli sama. Nový muž vám dodává sebevědomí. Ale dokud nejste zcela vyléčená z předchozího vztahu, ten nový, rychle získaný, nemá šanci na přežití. A ve skrytu duše stejně stále doufáte, že se vám bývalá láska ozve, a neváhala byste nového přítele pustit k vodě.

Poučená?
Jestliže potkáte muže, který si právě prožil složitý rozchod, nic si s ním nezačínejte. Dříve či později byste zjistila, že máte smůlu. Ano, budete teď pro něj žena, se kterou si bude náramně rozumět, bude se smát vašim vtipům a vyhledávat vaši společnost. Najednou vám začnou chodit romantické esemesky, noční hovory nebudou brát konce – a tomu málokterá žena odolá. Ale pozor, on to dělá často jen proto, aby se dostal z nejhoršího období, které po rozchodu následuje. Vy mu jen ‚pomůžete‘, aby tolik nemyslel na svou bývalou, která je stále v jeho očích ,slečnou Dokonalou‘. Bude sám sebe přesvědčovat, že zrovna vy jste ta, která zaplní místo v jeho zlomeném srdci. A tady přesně sedí přísloví ‚vyrážet klín klínem‘. On si vybral svou vlastní uzdravovací metodu, a to VÁS. Vy ho ale vidíte zranitelného a poznáváte jeho slabosti, což se obecně chlapům vůbec nelíbí. Muž chce být ve vašich očích sebevědomý a vyrovnaný, ale v tuto dobu se sám tak necítí a myslí si, že to tak vnímáte i vy. Přesně na tenhle typ muže doplatila i naše čtenářka Karolína.