21. března 2012
Špionit drahému v bytě? Ano, to je hnusné! Ale líp tak zjistíte, na čem s ním jste. Čtěte, čeho se vyplatí všimnout, když jste se snížila ke slídění.

Konečně vás nový objev pozval k sobě na večeři, jenže zapomněl koupit víno, a tak vás teď usadil v obýváku a s plánem přepadnout nejbližší večerku za sebou zabouchl dveře. Samozřejmě můžete až do jeho příchodu nehybně lelkovat na pohovce. Taky se ale můžete trochu porozhlédnout po jeho hnízdě. Získáte tak jasnější představu, kdo s vámi bude o chvíli později jiskřivě švitořit.

Tajný průzkum vám může prozradit novinky také o muži, s nímž už nějaký pátek tokáte – třeba důvody, které stojí za jeho nepochopitelným chováním, nebo záliby, k nimž by se vám [nikdy sám od sebe nepřiznal. Chytrá pátrací akce vám napoví, zda máte do jeho brlohu zavítat ještě víckrát, nebo raději změnit adresu. Pozor ale na rychlé závěry. Všechny nálezy považujte jen za vodítko, které vám pomůže rozhodnout se, zda se k novému milenci hodíte, nikoliv však za nezvratné důkazy jeho zářivé nebo naopak pokleslé povahy.

Skříňka nad umyvadlem

Zbystřete nad stohy neznámých pilulek. Váš drahý si může léčit nějakou pohlavní nemoc, po které v žádném případě netoužíte, nebo bojuje s depresemi. O sexuálním sebevědomí nového uchazeče o vaše srdce pak hodně napoví výskyt tyrkysových pilulek viagry.

Koš na prádlo

Díky němu odhalíte, jaké dámské návštěvy ho poctily v době vaší nepřítomnosti. Kromě odéru propocených triček totiž můžete nasát i vůni cizího ženského parfému nebo objevit ložní prádlo či spodky se skvrnami, které vašeho milého usvědčí z nedávno prožité sexuální vášně.

Vana

Byt vašeho hostitele sice září čistotou, ale vana za závěsem je špinavá a zanesená? Váš objev se pravděpodobně pustil do uklízení pouze kvůli vaší návštěvě. Jestliže mu v rozích vany trůní ženské sprchové gely, můžete se dohadovat o jejich majitelce. K ní odkazují také dlouhé vlasy na parketách nebo ve vaně.