21. března 2012
Změna myšlení trvá déle, ale existují triky, které vám rozjasní už dnešní den.
1 / 2

Zpříjemněte si ráno.

Postarejte se, abyste hned po probuzení narazila na něco příjemného. Třeba si večer prostřete nádobí ke snídani a doprostřed stolu postavte vázu s čerstvými květinami. Vzbuďte se dostatečně brzy, abyste si mohla k snídani vychutnat všechny dobroty.

Potěšte své uši.

Jakmile vstanete z postele, založte do přehrávače cédéčko s veselou hudbou, která vám vlije do žil energii. Příjemnou muziku můžete poslouchat i ze sluchátek nebo z autorádia cestou do práce.

Nabarvěte si život.

Pokud vašemu šatníku dominují smutné barvy jako černá nebo šedá, nahraďte je jasnými odstíny červené, růžové a oranžové. Jásavé barvy vám dodají energii. Je dokázáno, že lidé v zářivě barevném oblečení se během dne více usmívají. l Mluvte pozitivně. Pokud se vás někdo zeptá, jak se máte, odpovězte „jde to“ místo „nic moc“. I když vás právě přistihl revizor v tramvaji, zbytečně se v problému nerochněte. l Zvedněte si sebevědomí. Sepište seznam všeho, co na sobě nemáte ráda. Pak ho zmačkejte a vyhoďte. Nakonec vyrobte seznam svých kladů, dejte ho do kabelky a přečtěte, kdykoli o sobě začnete pochybovat.

1 / 2