13. února 2018
Smyslné jiskření je skvělé vodítko, že k sobě s novým objevem patříte. Jenže ne jediné! Víme, čím má drahý oplývat, aby vám vztah vydržel víc než pár žhavých nocí.

Když jste čerstvě zamilovaná a letíte z prvního rande, ani v nejmenším nepochybujete, že jste právě narazila na toho pravého srdcaře, od jehož boku se už nikdy neodlepíte. Jenomže zrychlený tep, žhavé ložnicové výkony a nečekaně romantické večery nad sklenkou vína v prvních týdnech vztahu ještě nezaručují, že se vám milovník neomrzí ani po roce randění a nezačnete toužit po lepším. Nechcete ztrácet čas zbytečnými vztahovými pokusy? Ani nemusíte. To, zda je nový objev pro vás tím pravým, můžete poznat už na prvních pár rande. Díky tomuto návodu budete vědět, jakého dvounožce sivyhlédnout, ulovit a nepustit!

1. Ví, co chce

Jestliže toužíte po boku svého nejmilovanějšího strávit zbytek života, proklepněte si rychle jeho životní plány. Zatímco vy už spřádáte společnou růžovou budoucnost, v jeho hlavě byste na podobné úmysly nemusela vůbec narazit. Pokud vám drahý není schopen předříkat jediný životní cíl a jeho nejvzdálenější plánování se týká příštího víkendu, raději ho nechte dozrát o samotě. Teprve až vám představí své životní sny, zjistíte, jak se s nimi rýmují ty vaše. Jestliže toužíte po strmé kariéře, zatímco on si vás představuje doma za plotnou, možná si díky tomu společnou budoucnost ještě zavčas rozmyslíte.

2. Šíří pohodu

Zapomeňte na bručouna a sáhněte po optimistovi, který vám při každé sebemenší trudnomyslnosti vykouzlí úsměv na tváři a ukáže lepší stránky života. Ze studie oregonské univerzity vyplývá, že partnerky nezdolných pohodářů se cítí ve vztahu podstatně spokojenější než ženy, které mají doma morousy. Dobře naladěný partner skýtá ještě jednu výhodu. Zpravidla totiž vidí věci z delší perspektivy, takže sebemenší zádrhel nebo hádku vnímá jako momentální úlet a netouží si hned sbalit kufry. Má vás přece rád!