5. února 2019
Ciťte se jako sebevědomá žena! Tohle zvládnete sama!

1 Buďte mezi ženami

Načerpáte tak ženskou energii. A že si pod pojmem ženský kolektiv představíte pomlouvání, odsuzování a malicherné spory? Pak se nepohybujete mezi skutečnými ženami. Tohle jsou naopak mužské vlastnosti, protože jejich původcem je soupeření a snaha vyniknout. Hledáte-li skutečné ženy marně, zajděte na některý z ženských seminářů, kterých je v současnosti právě kvůli krizi ženskosti velká spousta.

2 Zaměřte se na své tělo

Ženská energie je energie dotyková, jemná a něžná. A tak ji snadno posílíte vším, co dělá vašemu tělu dobře. Hýčkejte si ho! Ponořte se do voňavé lázně, zajděte si na masáž nebo vyberte aktivitu, která vás baví a která naplňuje kritéria ženskosti, ideální je například tanec.

Embed from Getty Images

3 Mějte ženská přání

Chtěla byste si koupit tu hezkou kabelku, ale říkáte si, že je moc drahá a že byste radši měla šetřit na nové auto? Pak ve vás mluví váš vnitřní muž. Ženská přání jsou totiž úplně jiná a většinou nesouvisí s praktickými, realistickými životními požadavky. Souvisí s tím, co se nám líbí, v čem je nám příjemně. Samozřejmě, že tím nemusíte hned zruinovat rodinný rozpočet, stačí si třeba zútulnit byt polštářky nebo si jen koupit nový parfém či rtěnku.