25. ledna 2018
Proč se každý muž miluje jinak? Čtěte a poznejte, co jeho chování mezi polštáři věští o jeho lásce a o budoucnosti vašeho vztahu.

Nejspíš už jste si také všimla, že váš drahý má oblíbenou sexuální techniku, kterou si hýčká a pěstuje. Fakt, že vám ale v sexu vytrvale saje palec u nohy nebo vyžaduje, abyste ho kopřivami bičovala přes zadek, není náhoda. Vypátrali jsme pro vás, kde se vzal jeho milostný styl a co z něj vyplývá pro vaši lásku.

Už starý známý Freud odhalil, že člověk ve svém vývoji prochází stadii, v nichž se zaměřuje na určitou část svého těla. Jejím drážděním dosahuje uspokojení a soustřeďuje se na ni, když si chce udělat dobře. Z této skutečnosti se odvíjí nejen to, co mu způsobuje potěšení, ale i některé jeho vlastnosti. Freud potom jednotlivá stadia pojmenoval podle té části těla, kterou má jedinec v oblibě. Pokud se u vybraného jedince určité stadium objeví ve věku, který mu přísluší, je v nejlepším pořádku.

Problém však nastává v okamžiku, jakmile člověk ustrne v jednom období a dál už se nevyvíjí. Tak podle Freuda vzniká základ pro rozmanité úchylky, podivnosti a problémy. Vrtají vám hlavou jeho sadomasochistické sklony? Ráda byste věděla, jak a jestli váš vztah může ohrozit jeho nezměrná touha po švédské trojce? Pomocí jeho sexuálního chování odhalíte, v kterém stadiu vývoje zamrzl a jaké důsledky to bude mít pro vaši lásku.