11. července 2018
Vyzpovídali jsme šťastné páry a sestavili plán, díky kterému spolu budete vrnět blahem i za pět let!

Sedmadvacetiletá kosmetička Ivana si nedávno uvědomila, že zamilovanost z jejího vztahu někam zmizela: „Po dvou letech s Petrem jsem vyhrabala svůj deník z doby, kdy jsme se dali dohromady. Na každé druhé řádce stálo, jak mě Petr vzrušuje. Při čtení mi došlo, že už to dávno neplatí. Mám ho pořád ráda, ale beru ho spíš jako kamaráda. Od toho dne si prohlížím i jiné chlapy. Chci zas létat pár metrů nad zemí.“

V dobách, kdy jste s partnerem začínala chodit, s vámi láska cloumala ode zdi ke zdi. Po několika měsících nebo letech přešel váš vztah do hlubší a také klidnější fáze a vám se možná po počátečním vzrušení stýská. Vášeň z vašeho vztahu ale nejspíš nezmizela – jen ji každodenní život zatlačil do pozadí. Šťastné páry přiznávají, že lásce a vášni se nemůžete naučit, ale můžete je udržet. A vy to díky jejich tipům zvládnete taky!

Zvedejte si navzájem sebevědomí

S přítelem si připadáte krásná, chytrá a schopná. Máte pocit, že byste dokázala cokoli. A partner je na tom podobně. Pokud vás má po svém boku, září jako měsíc v úplňku a srší vtipem, sebejistotou a spokojeností. Za všechno mohou hormony. V přítomnosti zbožňované bytosti totiž tělo vylučuje víc adrenalinu, který vám dodá energii a zvedne sebevědomí. Navíc stimuluje mozek, takže v přítomnosti partnera zbystříte a míváte lepší nápady.

Tip: Nespoléhejte jen na hormony a zvedejte si navzájem sebevědomí lichotkami. Schválně – kdy jste naposledy svému drahému pověděla, jak chytrý, šikovný a sexy vám připadá? Ještě dnes mu polechtejte ego sladkou pochvalou. Uvidíte, že vám začne oplácet stejnou mincí.