2. září 2010
Jestli jste v životě ještě nenašla toho pravého a už jste vyzkoušela snad všechno, nevěšte hlavu. Zkuste si svou lásku přivolat pomocí magie a kouzel. Je to snadné a koneckonců proč to nezkusit. 

Třeba si opravdu přičarujete pravou lásku…

Jak kouzlit: Připravte si dvě červené svíčky. Jedna představuje vás, druhá vašeho partnera. Trnem z růže napište své jméno na přední i zadní stranu své svíčky. Na druhou svíčku jméno milované osoby. Pokud ještě nevíte, kdo by to měl být, napište "má opravdová láska" a výběr nechte na bohyni lásky. Postavte svíčky na oltář tak, aby každá stála na jeho opačném konci: vzdálenost symbolizuje cestu, kterou musíte ujít, než se setkáte.

Zapalte obě bílé oltářové svíce a přitom řekněte "Buď požehnán, ohni." Pak zapalte vonné bylinky a nakonec obě svíčky, přičemž řekněte: "Buď požehnána (své jméno) a buď požehnán (jméno milované osoby)." Když svíčky hoří, řekněte: "Nyní volám do tohoto obřadu bohyni lásky." Poddejte se na chvíli dojmu, který ve vás vyvolává pohled do plamenů. Poté pokračujte: "Ve jménu jasného ducha lásky se já a (jméno druhé osoby) k sobě přiblížíme duší i tělem, tak jako tyto dva plameny." Posuňte svíčky o kousek k sobě. Zůstaňte nejméně 10 minut u oltáře a představujte si, jak k vám váš partner přichází z východu, z jihu, ze západu a ze severu. Asi po hodině uhaste plamínky svíček svými prsty. Nesfoukávejte je, mohla byste si sfouknout štěstí. Toto kouzlo opakujte tři noci za sebou – v noci před úplňkem, za úplňku a noc poté. Vždy posuňte svíčky blíž k sobě. Poslední večer je dejte k sobě tak, aby se dotýkaly a shořely společně. Zůstaňte nablízku…

Když svíčky dohoří, posbírejte, co zbylo na stole (zbytek vosku ze svíček a přírodniny). Vše dejte do papírového sáčku a vhoďte do "živé" vody (do potoka, řeky, jezera, moře). Vodu pak nahlas požádej: "Prosím, postarej se o tuto mou záležitost. Děkuji." Jakmile hodíte zbytky kouzla do vody, odvraťte se a už se neohlížejte. Pak už se snažte na kouzlo nemyslet. Pokud postup dodržíte, měla byste do příštího úplňku potkat někoho zajímavého. Muži se o vás začnou zajímat. Chovejte se mile a neodmítejte pozvání na rande. Když budete přátelská, tak třetí muž, který o vás projeví zájem, bude ten pravý.