21. července 2013
Jste tak dlouho bez sexu, že už se ho bojíte? Máte v hlavě nepočítaně otázek začínajících na „Co když...“?

Možná patříte mezi tu spoustu středně mladých žen, které z nějakého důvodu zůstaly bez muže někde mezi pětatřicátým a čtyřicátým rokem. Dost mladé na to, aby se chtěly či měly obejít bez erotického života. Dost staré na to, aby někde běhaly nebo surfovaly a hledaly partnera. Dost zaměstnané, prací či dětmi, na to, aby měly čas a příležitost se s někým novým vůbec seznámit. A teď, po dvou třech osamělých letech, i dost vystrašené na to, aby vůbec měly chuť se do něčeho ještě pustit. A nebo možná ještě hůř: už dost zvyklé na to, že se obejdou bez erotiky.

Náhlá nahota
Erotickou jiskru v sobě můžete uchovávat, nebo znovu rozdmýchat, i když žijete nějakou chvíli sama. Ženy, které mají pocit, že se jim ji skoro podařilo zadusit, většinou komentují svou situaci slovy: „Vůbec si neumím představit, že ještě budu před nějakým mužem nahá.“ Nebo: „Připadá mi nemožné, že bych se ještě někomu mohla líbit.“ Případně ty „nejoptimističtější“ jdou rovnou na věc: „V životě už s žádným chlapem nebudu.“ Nahota je v naší společnosti tak moc spjatá s erotikou, v podstatě JEDINĚ s erotikou. Kromě sexu skoro nikdy nazí nejsme. Pokud se v tomto směru potřebujete otřepat, přiveďte do svého života nahotu.

Choďte doma nahá, dělejte nahá činnosti, které běžně nahá neděláte, třeba žehlení. Dovolte si zvyknout na přirozenost nahoty. Zkuste se v ní znovu cítit pohodlně, možná i smyslně. Pokud jste na nahotu poměrně zvyklá, například se koupete spolu s dětmi, pořiďte si naopak ultra sexy žhavé prádlo a žehlete v krásném prádle. Zkuste na tomto prádle nešetřit, pokud jen trochu můžete. Oblečte se do nejluxusnějšího nejmenšího kousku oblečení, jaký si můžete dovolit, a užijte si, jak vám padne. Užijte si pocit, že jste už dlouho nebyla takhle přitažlivá. Pointou tohoto „cvičení“ není smířit se s nahotou stylem malého dítěte, kdy prostě běháte po bytě jako právě narozené jezulátko a vaše nahota je „nevinná“ podobně jako nahota rozdováděných dětí na koupališti. Pointou je naopak být si vědoma, že nahá jste, vědět, že jste dospělá a svlečená, a užít si to. Uvědomit si, že vám to nahé nebo v drahém prádle tak sluší, že je vlastně škoda, že to nikdo jiný nevidí.