26. července 2018
Připadá vám léto ztracené, protože to vypadá, že ho strávíte sama bez partnera? Nevzdávejte se předčasně. I zdánlivé maličkosti vám během prázdninových měsíců mohou přihrát do cesty novou lásku. Jen vědět, jak jich využít.

Mrzí vás, že se nemáte s kým procházet teplými letními večery? Odjely všechny kamarádky za hranice všedních dnů se svými partnery a v práci se od vás tak nějak ‚očekává‘, že si svoji dovolenou solidárně vyberete jindy, když stejně nemáte s kým jet? Tohle všechno můžete změnit, jestliže se rozhodnete vsadit na typicky letní vychytávky – přehledný seznam nabízíme k nahlédnutí.

Nemůžeme vám samozřejmě slíbit stoprocentní úspěšnost, ale za pokus to určitě stojí, nemáte co ztratit. Každopádně zvýšíte své šance na zajímavé letní rande a kdo ví… Možná se vydáte s novým partnerem na dovolenou hned v babím létě…

1.Večerní vábení

Když už byla řeč o příjemných letních večerech… Ne abyste je trávila sama doma sledováním romantických filmů. Především romantické filmy podle odborníků posílají divačky zcela mimo realitu a jejich pravidelné dávky významně snižují šance na přirozené seznámení. Ale hlavně by byla věčná škoda marnit čas za zavřenými dveř­mi.

V podvečer a večer jsou totiž muži podle výzkumů nejvíce naklonění k vzájemným kontaktům. Žen ve svém okolí si všímají významně více, než například těsně po obědě, kdy jejich libido klesá na denní minimum. Neodmítejte proto žádná pozvání na letní party od přátel ani kolegů nebo se vydejte na příjemnou letní procházku za soumraku sama. Nikdy nevíte, jestli zrovna není na lovu váš osudový muž. Ostatně věděla jste, že zájem o seznámení je podle průzkumu provedeného v amerických seznamovacích agenturách v létě ještě na vysokém bodě, než s podzimem významně poklesne? Nikdo zkrátka nechce trávit léto sám a to je i vaše šance.