3. prosince 2018
Věk v občance nerozhoduje. Podle čeho poznáte, jestli se nový objev dokáže chovat jako dospělý chlap?

S kým bydlí
Pokud dávno dokončil školu, ale žije u rodičů a jeho pokoj vypadá jako doupě vašeho bratra, když chodil na základku, může to mít dvě vysvětlení: buď jste [file:36089]narazila na pohodlného chlapa, který hodlá z máminy náruče přeskočit rovnou do vaší, nebo má tak hluboko do kapsy, že mu chybějí nejen peníze na podnájem, ale i na to, aby si do pokoje koupil dospělejší vybavení. Vyzrálého partnera nečekejte ani v muži, který se krčí v podnájmu s partou kámošů ze školy, přestože už mají společná studia dávno za sebou.

Co přechovává v kuchyni
Fakt, že má byt nebo podnájem, ještě neznamená, že už opravdu dospěl. Mrkněte mu na police s jídlem. Má tu jen čínské polévky a instantní rajskou? Hmmm. Nic dobrého nevěstí ani lednice, v níž narazíte leda na prošlou paštiku a kečup. Jestliže naopak v kuchyni objevíte i náčiní jako struhadlo nebo mixér, jde o chlapa, který se o sebe dokáže, alespoň co se jídla týká, rozumně starat. Další body mu připište, když objevíte víc než tři druhy koření (pepř a sůl nepočítejte).

Na čem spí
Jestli mu nevadí spát každý den na matraci na zemi a místo peřin používat starý spacák, utíkejte! Tenhle chlapík je buď čuně, nebo ještě nevyrostl a v budoucnu vás oblaží spoustou dětinských překvapení, o která už nestojíte. Když doma vystačí s jednolůžkem, znamená to, že v životě zatím s parťačkou vážně nepočítal. Na budoucnost myslí spíš chlap, který si domů rovnou koupil dvoupostel. Ví, že nechce spávat sám, takže budoucí partnerce předem opatřil lože.