6. srpna 2010
Vysíláte signály, které muže odpuzují? Pozor na následujících pět gest! Odradí sice loudily, ale znechutí i poklady v kalhotách!

Uhýbání očima
Když budete očima roztěkaně střílet na všechny světové  strany, raníte jeho city, protože to bude vypadat, že vás moc nezajímá. Proto je dobré hledět mu pozorně do očí a přitom nevypadat, že ho chcete upřeným žhavým pohledem spálit na uhel nebo zbytečně znervóznit. Pohled stranou každých asi tak deset vteřin by měl bohatě postačit. 

Zdrženlivý záklon
Ať už pohodlně sedíte na měkkém gauči v obývacím pokoji, nebo stojíte v dlouhé frontě na párek v rohlíku, odkloníte-li se od něho, jasně tím sdělujete: „Ruce pryč, hochu!“ Je pravda, že skuteční muži potřebují prostor, ale pokud svůj trup oddálíte z dosahu jeho silných a opálených paží, bude si připadat velmi dotčeně.

Objímání sebe samé
Jistě víte, že ruce zkřížené před tělem působí chladně a odměřeně. Zkuste si ale vybavit, jestli si někdy objímáte nadloktí či trup. Muži tuto pózu vnímají jako známku nejistoty nebo obrovských rozpaků. Navíc mají pocit, že se v jejich přítomnosti cítíte špatně. Pokud se ve společnosti svého idola cítíte nesvá, snažte se své horní končetiny rychle nějak zaměstnat. Třeba si vezměte do rukou skleničku dobrého červeného vína.