5. srpna 2010
Máte přítele ráda, ale občas se kvůli vztahu cítíte jako usedlá matrona? Řešení: Místo abyste ze sebe dělala jeho dvojče nebo se zahrabala v kuchyni, dál si užívejte sólové akce, aniž vám to zruší vztah. Víme jak.

Určitě znáte ženu, která našla toho pravého a od té doby tvrdí: „Bez Aleše mě nic nebaví,“ a „Teprve s Alešem se cítím doopravdy šťastná.“ A myslí to vážně. Jenže vy jste si skvěle užívala i předtím, než jste svého přítele potkala, a nálepka „zadaná“ vám nahání strach. Svého partnera milujete a chcete s ním zůstat. Občas se však ve vás probudí divoška, která touží svádět, svádět a svádět – a vy nevíte, jak s ní naložit. 

Vážný vztah vás uspokojuje, ale chvílemi si připadáte zbytečně usedlá, závislá a nesamostatná. Chybějí vám flámy s kamarádkami, nezávazné flirtování a sobotní nájezdy na butiky, místo kterých teď chodíte s partnerem fandit Spartě. Nechcete být něčí „polovička“ – chcete zůstat sama sebou. Bojíte se, že jakmile se upnete na jednoho muže, všechna zábava pro vás končí.

Naštěstí záleží jen na vás, jestli se ve dvojici budete nudit, anebo si budete užívat stejně jako dřív. Jde o postoj; když usoudíte, že teď už se musíte usadit, pak opravdu budete usedlá. Poraďte si s problémy, které řeší většina vašich zadaných přítelkyň, a zůstaňte pořád stejně vyzývavá, nezávislá a sexy. Váš partner to určitě ocení.