27. července 2010
U moře nebo na horách vám ve vztahu vládlo blaho. Zařiďte si stejnou pohodu i ve všední dny! Jak?

Po večeři se toulejte

Když se z restaurace odvalíte s plným žaludkem rovnou domů, spíš než na žhavý sex dostanete náladu natáhnout se, trávit a… usnout. Příště po večeři hodinu bezcílně bloumejte městem a povídejte si (muži se většinou při chůzi překvapivě rozmluví, protože je neznervózňujete pohledem z očí do očí) nebo spolu pěšky zamiřte do vzdáleného baru ještě na jeden drink. Ověříte si, že pohyb přivolává pohodu.

Vymýšlejte pochvaly

Pokud se s přítelem v pracovní dny spíš míjíte, udržujte spojení alespoň esemeskami.
Tip: Místo abyste vyvolenému pořád dokola psala „miluju tě“ a riskovala, že mu vyznání zevšední, poděkujte drahému za konkrétní bohulibý čin („Jsi zlato, žes mě ráno hodil na autobus.“) nebo mu zalichoťte („Ten sestřih ti fakt sluší.“). Podobné pochvaly zesilují vzájemný pocit zamilovanosti.

Hrajte si

Lenošení u televize může být příjemné, jenže jakmile se opakuje každý večer, vášeň nepřiživuje (ani když sledujete filmy nazí a v objetí). Potřebujete totiž společné zážitky. Místo abyste se s milým scházeli po práci doma, dávejte si sraz po cestě a přiberte do hry kolečkové brusle, frisbee, foťák, plavky, psa, piknikový koš a další rekvizity, se kterými jste si na dovolené užívali spoustu legrace.