27. září 2018
Značka AVON a Dara Rolins představují další novinku v rámci projektu Beauty By Dara – vůni Luminata z dílny světoznámého parfuméra Mauriceho Roucela. Přivoňte si!

Vůně nás provázejí při běžných i mimořádných událostech, díky nim si uchováváme v paměti důležité životní momenty, pocity a zážitky. Jsou naší součástí a poznávacím znamením pro okolí, často charakterizují naši osobnost.

Jakou roli hrají vůně v životě Dary Rolins? To nám přiblížila v krátkém rozhovoru.

Jaká je vůně vašeho dětství? Jaké pocity s ní máte spojené?

Je to vůně dětských piškotů! Je to podle mě nejkouzelnější vůně. A také nejkrásnější vzpomínka na časy, když jsem byla malá. Naše rodina, bratislavský byt, sestra, všechny ty společné vylomeniny. A táta, který mi vždy k pohádce přinesl čaj a piškoty. Nejprve jsem je namáčela do čaje a pak položila na jazyk. Když zavřu oči, vybavuji si jejich vůni a chuť ještě dnes.

Jaké vůně jsou vám nejpříjemnější?

Zázvor, limetka, jasmín, santalové dřevo, pačuli, růže, pomeranč, mandarinka, hruška, cedrové dřevo, frézie, vanilka, jantar, ostružiny, levandule, vůně medu… Ani nevím, čím skončit. Příroda nabízí tolik překrásných vůní!

Co je podle vás základní ingrediencí ženskosti?

Úsměv. Když ženě chybí na rtech úsměv, je všechno ostatní zbytečné.

Používáte jeden parfém, nebo vůně střídáte?

V koupelně mám vždy několik vůní. Nestává se mi, že bych měla stejnou náladu celý den, natož týden. Přesně proto mám připraveno hned několik variant, které vždy dokonale podtrhnou atmosféru dané chvíle. Dopoledne mám ráda lehké osvěžující vůně, večer s vůněmi více experimentuji. Líbí se mi být rozpoznatelná. Originální a svá. Jako když člověk vyčnívá z davu.

Co vás dokáže zaručeně rozzářit?

Kromě úsměvu mé Laury jsou to dobré písničky a dobré jídlo! Také lichotky. To, když si koupím něco, po čem jsem toužila. A jako správná žena nesmím zapomenout na dobrý krém, make-up, řasenku či parfém.

Parfém Luminata reflektuje světlo, které má v sobě každá žena. Jak vnímáte pojem „vnitřní světlo“ vy?

Abychom mohly vyzařovat vnitřní světlo, potřebujeme cítit lásku. A nemluvím jen o té mezi mužem a ženou. Láska má mnohem více podob a vůní. Láska je štěstí, spokojenost, rovnováha, klid i občasný neklid, který nás přirozeně žene vpřed. Jako elektrický proud. Permanentní pohyb, euforie. Občas záříme méně, jindy více. Ale udržovat v sobě vnitřní světlo je jako udržovat věčný oheň. Je to povinnost.

Nový parfém od Avonu se objeví i ve vašem novém videoklipu. Prozraďte nám o tom víc.

Že se parfém Luminata objeví v mém novém videoklipu Sestry, není náhoda. Právě zmíněné vnitřní světlo je jedna z myšlenek této písně. My sestry, myšleno my ženy, máme mezi sebou zvláštní spojení. Jedna druhou přiběhneme rozsvítit, když v ní na chvíli něco zhasne. Nebo by to tak alespoň mělo být! Já i moje tanečnice, sestry z Daraforce, vyznáváme tuto filozofii. Fandíme ženám. A naší hudbou i její vizualizací se snažíme o další šíření této myšlenky.

Seznamte se: Toaletní parfém Luminata EDP

Tuto výjimečnou vůni navrhl Maurice Roucel, slavný parfumér a tvůrce oblíbených vůní jako DKNY Be Delicious, Celine Dion Sensational a Gucci Envy. Vytvořil tak okouzlující kompozici, která podtrhne vaši svůdnost tóny bílé pivoňky, lahodným akcentem šťavnaté hrušky a sladkým aromatickým akordem smyslné vanilky. Voňavá novinka ze světa vůní Avonu vás ohromí také svou výdrží. Unikátní kombinace vás bude provázet během dne až po dobu 8 hodin.

Zapojte se do soutěže s Avonem, ve které vyhrává každý!

Můžete se těšit na:

1. garantované slevy na vybrané novinky z AVON katalogu 15/2018
2. každodenní losování o iPhone a taky na hlavní výhru – osobní automobil Citroen C3 ve speciální AVON úpravě

Soutěž probíhá od 27. 9. do 24. 10. 2018.

Jak se zapojit do soutěže a všechny potřebné informace získáte u vaší Avon Lady/Avon Gentlemana nebo www.avon.cz/soutez