18. října 2017
Tyhle cviky vám vybrousí všechny části těla, které vám kazí požitek z nošení džín.

Pokud si dáte naši cvičební sestavu, zapomenete, že vám někdy přetékalo břicho z milovaných „levisek“. Ani vaše stehna už nebudou beztvárně trčet v nohavicích a váš sexy vytvarovaný zadek bude v obepnutých džínách lákat chlapy jako cukrová vata vosy. Stačí projet tuhle sérii třikrát týdně a po měsíci budete váhat, jestli si své oblíbené kalhoty máte vůbec na noc svlékat.

Zpevněte si stehna

1. Nůžky v akci

A) Lehněte si na záda s rukama podél těla a dlaněmi k zemi. Natažené nohy zvedněte ke stropu tak, aby s podlahou a trupem svíraly pravý úhel.

B) Zatněte břišní svaly a s výdechem roznožte do krajní pozice. Vnitřní strana stehen by měla být propnutá. Vytočte špičky chodidel směrem k sobě, překřižte pravou nohu přes levou a potom levou přes pravou. Nohy roztahujte do krajních poloh. Tenhle pohyb opakujte dvacetkrát až pětadvacetkrát.

2. Stehenní vykřičník

A) Stoupněte si, rozkročte nohy do šířky ramen a rozpažte.

B) Pomalým tahem zvedejte levou nohu do strany. Zastavte se v krajní poloze. Ve stehnech a hýždích byste měla cítit tlak. Chvíli vydržte a pak se pomalu vracejte zpátky. Nepokládejte ale nohu na zem. Opakujte dvacetkrát na každou stranu.