26. listopadu 2018
Vyzkoušejte MineTan, profesionální samoopalovací kosmetiku z Austrálie, která vám během jedné hodiny zajistí dokonalé opálení, hydrataci a zároveň i péči, kterou pleť potřebuje. 3 sady nyní můžete vyhrát v naší soutěži!

Chcete mít opálení jako od Středozemního moře, nebo byste raději vypadal jako po dovolené v Karibiku? S produkty MineTan se můžete sami rozhodnout, jaký odstín opálení pro vás bude nejlepší.

Bronzovací složky totiž začínají působit ihned po styku s pokožkou. Když se osprchujete za hodinu po aplikaci, získáte jemný přírodní tón pleti. Jestli toužíte po tmavším tónu, osprchujte se až po dvou hodinách. A pro extra tmavý výsledek nechejte přípravek působit tři a více hodin a teprve poté se osprchujte.

Jak správně aplikovat produkty MineTan?

1. Aplikujte na suchou, čistou a peelingem očištěnou pokožku. Peeling doporučujeme provádět 8–16 hodin před aplikací. Minimálně 24 hodin před aplikací pokožku neholte.
2. Na nanesení produktu používejte výhradně určenou aplikační rukavici. Dbejte opatrnosti při aplikaci na kolena, lokty, kotníky kvůli nežádoucímu tmavému odstínu. Po aplikaci si umyjte ruce.
3. Produkt z kůže osprchujte vlažnou vodou bez mýdla, šampónu a žínky po jedné až třech (případně více) hodinách dle Vámi zvolené intenzity opálení. Sprchování by nemělo trvat déle než 45 sekund.
Pamatujte, že po sprše se Vaše samoopálení vyvine a ztmavne ještě v následujících 24 hodinách. Běžnou sprchu si dejte po následujících 8 až 16 hodinách.
Na celé tělo vám vystačí přibližně 40 ml, pro dvojitou dávku 60ml. Při vhodné péči vydrží výsledek 5 až 10 dní.

Více o správné aplikaci zjistíte v následujícím videu:

Které produkty můžete použít?

Caramel samoopalovací pěna pro zlatavé opálení
Ani příliš světlé ani příliš tmavé. Samoopalovací pěna Caramel Vám poskytne nádherně karamelově zlatavé opálení již během hodiny. Snadno se nanáší na pokožku, nevytváří nežádoucí fleky a vytváří přírodně zlatavý tón při každém použití.


My Moroccan samoopalovací pěna pro velmi tmavé opálení 
Samoopalovací pěna Maroccan obsahuje přírodní arganový olej, který působí proti stárnutí pleti a vnějším škodlivým vlivům, a další přírodní antioxidační složky, které tento blahodárný efekt umocňují.


Dark Ash samoopalovací pěna pro ultra tmavé opálení
Pěna Dark Ash vám zajistí fantastické tmavé opálení jako z exotických pláží. Speciální receptura extra tmavých bronzovacích složek znásobí červené a zlaté podtóny Vašeho přirozeného pigmentu


Absolute X20 samoopalovací pěna pro ultra tmavé opálení 
Vytváří extrémně tmavý samoopalovací efekt již za hodinu. Silné antioxidanty a hydratační oleje, které produkt obsahuje, poskytnou Vaší pokožce maximální hydrataci.

SOUTĚŽ PRO VÁS!

Vyhrajte 3 samoopalovací pěny Caramel + 3 aplikační rukavice, každý set v hodnotě 1348 Kč.
Jak na to? Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku.

Ptáme se: Co děláte, abyste udržela svou pokožku snědou? Chodíte do solária, používáte samoopalovací kosmetiku, nebo si dopřáváte pravidelně dovolenou u moře?

Na vaše odpovědi se těšíme do 2. prosince.

Soutěž ukončena!