18. října 2017
Kůže je největším orgánem lidského těla, který do sebe nasaje v podstatě všechno, co na povrch pokožky nanesete. Pokud vás tohle nenechává lhostejnou, začněte se poohlížet po čisté kosmetice, která vaší pokožce nijak neublíží.

Jednou ze značek, která nabízí čístou dekorativní kosmetiku složenou z organických bioaktivních rostlinných složek s etickým přesahem je Ilia Beauty, kterou zakoupíte v beauty concept store Biosophy.

Značku ILIA Beauty založila Kanaďanka Sasha Plavsic, původně marketingová manažerka významných módních značek. Díky své vášni pro ekologický a udržitelný způsob života a orientaci v oboru kosmetiky a módy si uvědomila, že organická dekorativní kosmetika potřebuje „rebranding“ – měla by ženám nabídnout vysokou kvalitu a účinnost, více atraktivních barev a estetické obaly (ty jejich jsou vyrobeny z recyklovaného hliníku). Sasha se proto rozhodla vyrábět bezpečné a čisté kosmetické produkty, které si ženy zamilují pro jejich vzhled i účinky. Značku pojmenovala po svém pradědečkovi Iljovi a první kolekci obsahující šest tónovacích balzámů na rty představila v Kanadě v roce 2011.

A tady je naše ochutnávka: