12. března 2018
Šedivění vlasů je přirozený proces, kterému se dá jen těžko předejít. Naštěstí existují barvy na vlasy a s jejich pomocí si na šedivé vlasy už ani nevzpomenete!

Zná to každá žena, v momentě, kdy si najdeme první šedý vlas, je to jako by právě skončil náš mladistvý život. Samozřejmě tomu tak není a díky moderní technologii barev na vlasy ani vlastní šedé odrosty už nemusíte nikdy vidět. Kvalitní barva na vlasy by měla mít vysokou krycí schopnost, ale také by měla vlasy vyživovat. Některé složky barvy mohou vlasy vysušovat, a právě proto je důležité, aby bylo složení vyvážené dalšími pečujícími látkami, jako jsou například přírodní oleje. Dalším důležitým faktorem je výdrž a intenzita odstínu, ta dosahuje u těch nejlepších dnešních barev doby až 8 týdnů od aplikace. Výhodou je bezpochybně i široká škála různých odstínů, ze kterých si vyberete, ať už toužíte po viditelné změně nebo chcete jen oživit svou přirozenou barvu.

Pokud jste si vlasy doma již někdy barvila, určitě jste si všimla, že balení s barvou na vlasy většinou obsahuje také tzv. závěrečnou péči. Ta je extrémně důležitá, jelikož dodává vlasům hydrataci a výživu v momentě, kdy ji nejvíce potřebují a vaše hříva tak bude plná lesku a života. Složení této péče obsahuje vysokou koncentraci účinných látek, a proto byste ji při barvícím rituálu neměla nikdy vynechávat ani ničím nahrazovat.

Potřebujete zakrýt skutečně odolné šediny?

Vyzkoušejte nové dlouhotrvající barvy na vlasy Color Naturals Crème Ultra Cover od Garnier s extra krycími schopnostmi, obohacené o výtažky ze tří olejů. Tyto barvy jsou unikátní svým složením, díky němuž dodají vlasům bohatou a sytou barvu, která je navíc chráněná před vymýváním po delší dobu. Složení také obsahuje neutralizující odlesky bojující proti oranžovým tónům, nemusíte se tedy bát žádných nežádoucích odlesků. Závěrečná péče, obohacená o olivový, avokádový a karité olej zajistí, že vaše hříva bude na dotek hedvábně jemná a vyživená a na pohled bude působit lesklejším dojmem. Nové barvy Ultra Cover od Garnier vám zajistí výsledek jako z kadeřnického salonu.