13. března 2018
Chcete vyhrát vouchery v hodnotě 10 000 Kč na nákup v prodejnách CCC a možnost nafotit módní fotostory s dětmi do časopisu Můj svět? Hledáme odvážnou maminku s dětmi, která miluje výzvy a má chuť zkusit něco nového.

Jak se přihlásit?

Můžete poslat emailem svou fotografii s dětmi včetně vašich kontaktů na adresu mujsvet@bauermedia.cz a do předmětu uvést heslo CCC nebo vyplníte jednoduchý formulář, který najdete níže.

O co se soutěží?

S hlavní výherkyní nafotíme módní fotostory s dětmi v Praze. Starat se o ní bude profesionální tým časopisu Můj svět. Navíc získá všechny doplňky a obuv od CCC, ve kterých bude pózovat, a vouchery v hodnotě 10 000 Kč s platností 1 rok na nákup v prodejnách CCC.

Dále redakce vybere 10 dalších čtenářek, které získají vouchery v hodnotě 500 Kč na nákup v prodejnách CCC.

Soutěž probíhá od 13. 3. do 31. 3. 2018

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.