10. srpna 2018
Nivea představuje nový způsob péče, kterou budou vaše smysly i pokožka milovat!

Představte si, že si během hydratace připadáte jako v nebi. O vaši pokožku pečují jemné obláčky, dokonale ji zjemňují a tak krásně voní.

Nové tělové pěny mají krémovou texturu, nadýchanou jako šlehačka. Při styku s pokožkou se pěna okamžitě vstřebává, hydratuje a nelepí. Obsahují inovativní aerosolovou technologii, která vytvoří extra lehkou pečující pěnu, která se ihned po nanesení vstřebá do pokožky, avšak bez lepivého a mastného pocitu. Složení pěn je vysoce pečující díky speciální složce – NIVEA Deep Moisture Serum.

Jak používat unikátní tělové pěny?

Pěnu naneste do dlaně a jemně ji rozetřete na pokožku těla. Okamžitě budete cítit, jak mění svoji texturu a na kůži taje. Rychle se do ní vstřebává a nemastí, proto už nemusíte čekat a můžete se ihned oblékat

Svěží
Osvěžující tělová pěna s okurkou a čajem Matcha

Lehká krémová pěna s bohatou vzdušnou texturou okamžitě pečuje o normální až suchou pokožku. Pečuje a provoní kůži svěží okurkovou vůní s čajem Matcha

Intenzivní
Výživná tělová pěna s mandlovým olejem

Na pokožce přímo roztaje a okamžitě se vstřebá, aniž by na ní zanechala film. Užijte si péči s mandlovým olejem.

 

Ovocná
Hýčkající tělová pěna divoká malina a bílý čaj

Voňavá, lehká krémová pěna kombinuje květinověovocnou vůni divokých malin a bílého čaje. Po použití je pokožka svěží, provoněná, hydratovaná, opečovaná a bez pocitu suchosti.