12. listopadu 2018
ARTDECO představuje dvě nové glam kolekce: Couture Season a Shine With Galaxy Glam. Obě se fantasticky hodí k oslavám konce roku!

Na vánočních večírcích a oslavách konce roku nesmí chybět senzační vzhled a okouzlující třpytivý lesk. Obojí vám zajistí nová vzrušující a okouzlující kolekce ARTDECO Couture Season, inspirovaná elegantními flitry.

V kolekci najdete Rozjasňující zlatavý pudr Glow Couture Powder v barvě golden veil, který vytvoří na vaší pleti jemnou zlatavou záři. Dále Tekuté oční stíny Liquid Glitter Eyeshadow, které obsahují velmi jemné třpytivé částečky a perleťové pigmenty a díky několikanásobnému odrazu světla vytváří vícerozměrný lesk. Na výběr máte hned ze tří fantastických odstínů: Rose gold č. 3 vytváří intenzivní třpytivou růžovou, Moonstone č. 6 svítí jako stříbrné měsíční světlo a Purple sky č. 8 nabízí oslnivou fialovou.

O váš okouzlující vzhled se postarají magnetické řasy Magnetic Lashes. Vaše řasy získají objem a délku během jedné sekundy. Jejich aplikace je mimořádně snadná. Jak na to? Jednu z dvojic magnetických řas položte na horní řasy vně a poté zespoda při maximálně otevřeném oku přiložte druhý díl.

Milovnice třpytek nadchne jemný třpytivý pudr Crystal Beauty Dust v elegantním flakonku s retro-pumpičkou. Použijte ho jako finiš nejen na pokožku obličeje, ale i na paže, vlasy či dekolt.

Další atraktivní třpytivou novinkou ARTDECO je kolekce Glamour Collection Shine with Galaxy Glam. Chcete o ní vědět víc? Čtěte dál!