30. listopadu 2018
Sháníte dárky na poslední chvíli nebo nevíte, čím letos svou rodinu obdarovat? Vánočními balíčky plnými kosmetiky rozhodně nic nezkazíte. Podívejte se na naše tipy:

Pro maminku

Sadu obsahující pleťovou péči jistě ocení každá žena, obzvláště maminka. Vybírejte nejen podle obsahu balíčku, ale také typu pleti. Radost uděláte například sadou s micelární vodou k čištění pleti a hydratační textilní maskou pro večerní relax.

Vánoční sada Micelární voda 3v1 a Superhydratační maska Moisture + Aqua Bomb, Garnier

Pro bratra

Muži si obecně neradi nakupují kosmetiku, proto je potěšíte, ušetříte-li jim cestu do obchodu a obdarujete je balíčkem určeným přímo pro ně. Vyměňte obvyklý parfém za pleťovou či tělovou péči.

Vánoční sada Pure Active 3v1 aktivní uhlí proti černým tečkám a Men Antiperspirant Pure Active Antibacterial, Garnier

Pro kamarádku

I když se to může zdát jednoduché, vybrat dárek pro kamarádku může být někdy náročné, obzvlášť pokud máte obdarovaných kamarádek hned několik. Kupte jim barevné sady vlasové péče, které rozzáří jejich vánoční den. Jak myslíte, že se jim bude líbit třeba banánová maska?

Vánoční sada Fructis Oil Repair 3 šampon a Fructis Banana Hair Food Mask, Garnier

Pro babičku

I vaše babička bude ráda, pokud doplníte její zásoby vlasové péče. Krásné balení spojující šampon a balzám z jedné řady je tím pravým dárkem pod vánoční stromeček. Pokud nevíte, jaký typ vlasů má vaše babička, vsaďte na balíček tělové péče.

Vánoční sada Botanic Therapy Ricinový olej & mandle šampon a balzám, Garnier