1. prosince 2017
Výběr vánočních dárků pusťte z hlavy. Zaručenou radost uděláte skutečným klenotem mezi hodinkami. Švýcarská hodinářská značka Certina představila nové modely, které rozzáří každé dámské zápěstí.

Téměř 130 let posouvá švýcarská Certina hodinářské řemeslo neustále kupředu. Preciznost zpracování, přesnost a spolehlivost jsou typickými prvky každé kolekce. A právě teď je ideální doba na výběr hodinek přesně dle vašeho vkusu!

Radost bez nadsázky

Pro milovnice kvality, vyzrálého designu a luxusních materiálů připravila Certina nové modely, které dokonale reprezentují její dlouhodobé firemní hodnoty. Mezi ty patří široké využití, poctivost a spolehlivost za každé situace.

Záleží jen na vás, jakým modelem obdarujete své bližní, nebo si uděláte radost sama. Můžete si ale být jistá, že v každém případě se bude jednat o to nejlepší, co hodinářský trh momentálně nabízí.

Pojďme se podívat na několik modelů hodinek Certina, které se budou mezi ostatními dárky oprávněně vyjímat:

Certina DS-8 Lady Chronograph

Nejnovější dámské hodinky tradičního švýcarského výrobce jsou ohromující na pohled – mají štíhlý tvar s průměrem 35 mm, jemné křivky a vkusně zkombinované barvy.

Tyto detaily je povyšují nad klasický chronograf a činí z nich moderní doplněk. Akcenty z růžového zlata na ručkách a indexech, potažené metodou PVD, se stylově vyjímají na pozadí tmavě šedého číselníku a částečně zachycují barvu lunety. Pětiřadý náramek z nerezové oceli s prvky potažených růžovým zlatem metodou PVD příjemně sedí na zápěstí. Disponují vodotěsností až do 100 m.

Cena 16 690 Kč

Certina DS Action Lady

Švýcarský výrobce hodinek Certina uvedl na trh dámské námořnické hodinky, které nepřipouští žádné kompromisy a spojují v sobě sportovního ducha, ohromnou přesnost a neodolatelný styl.

Nejnovější chronometr s certifikací přesnosti chodu COSC obsahuje proslulou a inovativní technologii strojku Precidrive™.

Na pouzdře z nerezové oceli o průměru 34,3 mm s chráněnou šroubovací korunkou se střídají leštěné a broušené povrchy, a jeho šroubovací zadní část je dekorována známým symbolem želvího krunýře.

Díky nátěru Super-LumiNova® na ručkách i indexech a snadno ovladatelnou jednosměrnou otočnou lunetou jsou hodinky Certina DS Action Lady pod vodou jako doma, a to s voděodolností do 300 metrů. DS koncept, systém dvojího zabezpečení, zajišťuje jejich extrémní odolnost po mnoho aktivních let.

Cena 12 990 Kč

Certina DS-8 Lady

Dámské hodinky Certina z kolekce DS-8 jsou elegantní kousek, který ozdobí dámské zápěstí při jakékoliv příležitosti.

Hodinky mají bateriový strojek uložený v ocelovém pouzdru o průměru 30 mm, které je pozlaceno PVD metodou a krásně ladí s hnědým koženým řemínkem.

Disponují světlým číselníkem s perletí, na kterém vynikají zlaté indexy, ručky s luminiscencí a nápis CHRONOMETER. Ten garantuje certifikaci přesnosti chodu COSC s maximální denní odchylkou +/- 0,07 sekundy. Certina DS-8 Lady se mohou pochlubit voděodolností až do 100 metrů.

Cena 11 990 Kč