14. června 2018
Nejteplejší měsíce v roce se nezadržitelně blíží. Jak se na ně připravit, abyste je prožila krásná, sebevědomá, s letním šarmem a sexy? Přečtěte si tipy Dary Rolins. A vyhrajte kosmetický balíček v naší soutěži!

„Ani si nepamatuju, kdy jsem naposledy neměla nalakované nehty. Lakování nehtů je pro mě naprosto přirozené, příjemné a tak nějak nutné celoročně, ale během léta se s radostí pouštím do experimentování a nadšeně zkouším různé barvy!“ těší se na nové odstíny laků na nehty Dara Rolins.

Pokud její názor sdílíte, jistě vás potěší červnové novinky značky Avon, které nabízejí ten správný letní lesk a třpyt. Jde přímo o celou sérii úchvatných odstínů laků na nehty s chromovými efekty Gel Shine z řady mark.

Krásnými nehty ovšem letní péče zdaleka nekončí. I když s líčením to ve žhavých dovolenkových měsících není třeba přehánět. „V létě se příliš nelíčím, sluníčko se samo postará o správnou barvu obličeje,“ potvrzuje vždy krásná, stylová a perfektně upravená Dara. Jsou ale vychytávky, bez kterých si neumí představit den, a to ať už ho tráví ve městě, nebo v některé své oblíbené prázdninové destinaci: „Za mě je to rozhodně řasenka a tvářenka. V létě miluji lehce třpytivá zdravíčka. Třpytivé věci obecně nevypadají v létě lacině, slunce lichotivě odráží světlo, díky tomu vypadají přirozeně, ale s lehkým nádechem luxusu.“

Pokud chcete jít stejnou cestou jako Dara, budete letos v létě zářit! Popusťte uzdu své třpytivé fantazii a sáhněte po metalické rtěnce. Máme pro vás tip, jak získat naprosto dokonalé trendy rty: použijte rtěnku transformer se třemi efekty Epic Lip. Můžete ji na rty nanést samostatně anebo ji zkombinujte s jinou klasickou rtěnkou Epic Lip. Na výběr máte holografický efekt, třpytky nebo zlatý lesk.

Druhou věcí, bez které se Dara v létě neobejde, je řasenka. A právě ta je součástí letního Beauty Boxu, který můžete mít za skvělou cenu 499 Kč. Beauty Box obsahuje to nedůležitější, bez čeho si neumíme představit léto: parfém Avon Atracction, voděodolnou řasenku Big and Darig, lak na nehty Gel Shine, rozjasňující podklad Glow On, voděodolný sprej na opalování CARE SUN+, sérum na suché konečky vlasů Advace Techniques, vzorek pleťové péče Perfect Skin a mini micelární vodu Nutra Effect. Tento balíček postačí k tomu, aby vaše krása v létě netrpěla, ba právě naopak.

Teď už jen vymyslet, kam vyrazit. Dara miluje jih Španělska, Itálii a Francii: „Evropa nikdy neomrzí, nabízí krásné moře a zároveň se lze schovat ve stínu starobylých uliček.“

Abychom vám zpříjemnili začátek léta a čekání na dovolenou, připravili jsme pro vás soutěž o 5 balíčků produktů AVON. 5 z vás tak může vyhrát:

lak s gelovým efektem (159 Kč)

rtěnku Epic Lip Transformer (199 Kč)

rtěnku Epic Lip (199 Kč)

Jak výhru získat? Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku: „Čím si nejraději zpříjemňujete letní atmosféru?“  a krásný balíček může být vás.

Možná vás bude inspirovat i odpověď Dary Rolins: „Letní atmosféru si zpříjemňuju samozřejmě hudbou, kterou mám v krvi. Celý můj život, dům i auto jsou jí celoročně prosyceny. Jediný rozdíl je v tom, že v létě si pouštím trochu více latino muziky, která se vlní stejně jako odrazy slunce ve vodě.“

Soutěž je ukončena, děkujeme za vaše příspěvky!