8. září 2018
Večer plný nevšedních zážitků je už za rohem. I vy se ho můžete zúčastnit a vychutnat si naplno jedinečnou zábavu.

Těšit se můžete na trendy účesy od profesionálních kadeřníků. Nebude chybět H&M fashion zóna, fotokoutek, Cosmo chill out zóna nebo make-up od Urban Decay. Připraven bude i welcome drink. A co především, odnesete si dobrý pocit, že společně přispějeme tam, kde je to potřeba. Veškerý výtěžek akce totiž poputuje nadačnímu fondu Pink Bubble, jehož cílem je podpora onkologických pacientů po celé České republice.

Nadaci může každý z nás podpořit přispěním 300 korun, za které získá kadeřnickou službu, dárek od L‘Oréal Professionnel. Podpořit nadaci lze samozřejmě i libovolným dobrovolným příspěvkem.

Těšit se můžete na vystoupení kadeřníků L‘Oréal Professionnel, kteří v rámci své show předvedou aktuální vlasové trendy. Také vyhlásíme vítěze soutěže STYLE & COLOUR TROPHY, kteří získají stáž v Dubaji v hodnotě 2000 EUR, ale především dostanou možnost nás reprezentovat na mezinárodním finále!

Nezapomeňte si rezervovat svůj čas u kadeřníka, počet míst je omezený! Registrace je zdarma přes webové stránky www.hfnight.cz, kde najdete i mnoho informací o nadaci, fotografie soutěžících a časový harmonogram.

Kdy: 26. 9. 2018, 15:30 – 22:00

Kde: Sasazu club, Bubenské nábřeží 306, Praha 170 04

Registrace a více informací: www.hfnight.cz