26. listopadu 2018
Vánoce se pomalu, ale jistě blíží. Někteří nad dárky ještě nepřemýšlejí a jiní je naopak nakupují v průběhu celého roku. Tápete a nevíte, čím své blízké potěšit? Máme pro Vás tipy na nejkrásnější dárky od srdce.

Představte si krásnou vánoční atmosféru, kdy se svými milovanými sedíte u vánočního stromečku a nedočkavě čekáte. Připravte si opravdové překvapení. Šťastný jiskřivý pohled očí vašich blízkých při rozbalování dárků navždy zůstane vaší jedinečnou vzpomínkou.

Třpytivá radost pro vaši milovanou

Diamant je nejlepším přítelem každé ženy. Vsaďte na krásný šperk, který vždy potěší a vykouzlí úsměv na tváři.  Zamilujte si exkluzivní kolekce diamantových zlatých šperků ALOve. Mezi nejnovější patří Bonbons a Exclusive Diamonds. Každá z nich má své kouzlo a příběh. Nejoblíbenějším šperkem je náhrdelník ze žlutého 14 kt zlata s nápisem LOVE. Nese v sobě poselství plné lásky, zalité diamantovým třpytem.

Pro ty nejmenší princezny

Vzpomínáte si, jak jste jako malá brala mamince šperky a zkoušela si je před zrcadlem? Cítila jste se jako princezna. Dopřejte ten pocit i své holčičce. Otevřete jí dveře do třpytivého diamantového světa a potěšte ji náušničkami, náramkem se jménem nebo třeba řetízkem s jejím oblíbeným zvířátkem. Všechny šperky jsou z bílého, žlutého nebo růžového zlata doplněné třpytivými diamanty. Takový šperk s ní bude růst.

Trendy doplňky pro muže

Pro muže jsou šperky v dnešním moderním trendy světě důležitým doplňkem. ALOve přichází s náramky v kolekci Magic Circles. Jsou výjimečné, moderní a plné tajemné energie. Mohou se vrstvit a na mužné ruce vypadají přitažlivě. Pokud hledáte elegantní a podmanivý šperk, vsaďte na ALOve Shambally.