5. června 2018
Neměla jste svůj den? Málo jste spala, musela jste zvládnout asi tisíc povinností? Víme, jak vypadat odpočatě, aby nikdo nic nepoznal.

Zkuste masku

Unavená pleť potřebuje rychlou vzpruhu – dostatek hydratace, výživy a vitaminů. To ji rozjasní a vyhladí. Ideální tzv. sheet masky. Jedná se o jednorázové fáčové masky napuštěné těmi nejúčinnějšími ingrediencemi. Stačí jen na pár minut nanést na čistou pleť a pokud je to nezbytné, dá se maska použít také přes make-up.

Sáhněte po korektoru

Únavu nejvíce prozradí kruhy pod očima. Zamaskujte je korektorem tak, že přípravek budete pod oči jemně vklepávat. Ideální je líčit korektorem po použití make-upu. Pozor ale na správný výběr odstínu – korektor nesmí být ani moc světlý, ani tmavý. Aby byl „neviditelný“ musí být přímo v odstínu vaší pleti. Proto ho vždy vybírejte na denním světle.

Zkuste multilíčidlo

Odpočatý vzhled snadno vykouzlí barva svěží na tvářích – tedy tvářenka. Když však použijete mastné multilíčidlo, můžete ho dát i na rty, místo rtěnky. Celé líčení bude spolu ladit a vy budete vypadat, jako byste spala alespoň osm hodin v kuse! A jakou barvu tvářenky zvolit? Rozjasní  barvy do růžova nebo i červené odstíny. S těmi ale pracujte opatrně a vždy myslete na to, že méně je více!