8. října 2018
Za touch me. stojí dvě designérky, Pavla a Štěpánka, které statečně bojují. Proti chaosu tvarů a vzorů. Proti barvám, které blednou s každým vypráním. Proti designu bez života a osobnosti. Bouří se proti dramatu módní masové produkce, která zatěžuje životní prostředí, a proti nekvalitním materiálům, kde pohodlí je kompromis.

V kolekci touch me. nenajdete stovky střihů. Nenajdete zde ani všechny barvy duhy. Objevíte tu 12 jedinečných kousků oblečení, 8 barev, jednoduchý design a látky, kterých se nebudete chtít přestat dotýkat. Udržitelný produkt šetrný k přírodě. Nejlepší kamarád na procházku, do práce, do deštivého dne, na party i do postele (ano, mají i dečky!). To je touch me..

Módní trendy se mění raketovou rychlostí a stejně tak i oblečení v našich šatnících. A teď ruku na srdce, dámy. Která z nás si nikdy nekoupila žádné zlevněné oblečení, které měla na sobě jednou/dvakrát a pak ho vyhodila? Kdo z nás si nikdy nekoupil to extravagantní tričko, které do měsíce skončilo v popelnici, protože se vlastně k ničemu nehodilo? TOLIK možností, TOLIK návrhářů a TAK nízké ceny. Módní průmysl nás láká k nekonečnému nakupování, aniž bychom si uvědomovali, kolik plýtvání, odpadu a zátěže pro životní prostředí za tímto světem je. A i od toho je tu touch me..

Kolekce touch me. vznikla za mnoha účely. Jedním z nich je udržitelnost. Tedy aby s vámi zůstala doslova roky a roky. Díky své jednoduchosti (na kráse jsme ale rozhodně nešetřily!) lze všechny kousky kombinovat s různými styly, střihy, designy i barvami. Takže konec skříním nafouknutým deseti různými svetry určenými pro deset různých příležitostí. touch me.kardigan se bude hodit ke každé z nich. Díky sofistikovaným barvám si můžete hrát a tvořit nejrůznější kombinace a styl, ve kterém se najde prostě každá. A důsledek? Méně nakoupeného oblečení, méně textilního odpadu a TADÁÁ! Svět je s vaší pomocí hned trochu šťastnějším místem a móda méně škodlivým průmyslem.

Více na: www.touchmewear.com

Facebook: www.facebook.com/touchmewear/

Instagram: www.instagram.com/touchmewear/