12. října 2018
Stále tápete, jaké barvy a styl líčení se k vám budou hodit? I když jsme každá jiná a všechny nelze házet do jednoho rance, víme, co padne úplně všem!

Zlaté oční stíny

Jestliže nechcete experimentovat s barvami stínů, které se hodí k barvě vašich očí a k barvě vaší pleti či k vlasům, tak když sáhnete po zlaté barvě, nikdy nešlápnete vedle. Tento odstín totiž výborně sedí úplně každému a dokonce se tato barva hodí i na denní nošení. Krásně vynikne k opálené pleti, i ke světlé pokožce. Když k tomu přidáte černou řasenku, budete vypadat nádherně!

Tenká oční linka

Když se podíváte na styl líčení slavné americké vizážistky Bobbi Brown, uvidíte, že vždy a u všech žen, bez rozdílu věku a typu, používá tenkou černou linku nad horní linií řas. Ta totiž opticky zvýrazní řasy a otevře oko, zvětší ho a udělá krásnější. Bobbi nejčastěji používá gelovou oční linku, vy ale můžete sáhnout i po fixu nebo tekuté lince. Pokud je pro vás černá linka příliš výrazná, zvolte tmavě hnědou.

Bude vás zajímat: Líčení: Jde to i bio?

Rudé rty

Mnohé ženy se výrazné, červené rtěnky bojí a říkají, že to není nic pro ně, že je červená pusa jen na večerní nošení a že v ní budou vypadat příliš vyzývavě. Přitom to není pravda. Když se vybere správná barva červené a k tomu se zvolí další líčení nenápadné, můžete červené rty nosit i na den. Barva vás krásně rozjasní a dokonce vám ubere i roky.