19. října 2017
A to se sebevědomím a dobrou náladou!

Čeká vás hektický týden plný stresu a pracovních povinností? Máme pro vás pět tipů, které můžete hravě a snadno zakomponovat do své každodenní rutiny a díky kterým bude i ten nejnáročnější den hned o něco příjemnější.

Outfit, na který je spoleh

V náročné dny vsaďte na prověřenou klasiku, v níž se budete cítit sebevědomě, sama sebou a ideálně i pohodlně. Trenčkot, černý rolák a černé skinny džíny nikdy nezklamou!

Ranní ptáče… je to otravné, ale vážně funkční

Bohužel, je to opravdu tak – rána beze spěchu dokáží ovlivnit celý den. Ale aby bylo časné vstávání menším utrpením, přidejte mezi své ranní rituály lahodnou snídani, na kterou se budete moci těšit. Budík pak bude alespoň o trochu méně připomínat mučící nástroj.

Poctivé to-do listy

Mít vše poznamenáno na jednom místě, podle důležitosti a priorit – to je základ, který sníží pocit stresu minimálně o 50%. Pořiďte si krásný zápisník, diář nebo stáhněte praktickou aplikaci. I kdyby jen pro ten pocit z „odškrtávání“…

Účes jako nakopnutí sebevědomí

Je to stejné, jako s oblečením – účes by vám měl dodat odvahu a pocit, že dokážete vše, co si usmyslíte. Pořiďte si kvalitní produkty a vykouzlení vysněného vlasového stylingu bude hračka. Vyzkoušejte například ty od L’Oréal Professionnel – jejich nabídka je velmi široká a vyberete si, ať už jsou vaše náročné požadavky jakékoliv.

Světlý bod dne

Na něco se těšit, to je základ! Může se jednat o úplné maličkosti, jako je popracovní sklenička s kamarádkou nebo zhlédnutí dalšího dílu oblíbeného seriálu. Vždy si najděte něco, co ve vás vyvolá pocit pohody, a po každém náročném pracovním dnu se odměňte!

Outfit a účes

Stylingovou inspiraci načerpejte na blogu www.worldneedsblondes.cz od stylové Kristýny. Více o modelu a účesu se dočtete v článku zde.

Soutěž

Vyhrajte zásobu produktů L’Oréal Professionnel. Kristýna pro tento vlasový styling využila právě přípravky této značky, vyzkoušejte je také. Soutěžte na partytime.jenprozeny.cz