20. listopadu 2018
Večírková sezóna je přede dveřmi a s ní také nošení velkých výstřihů. Připravte se a dejte všem tuto svůdnou část svého těla na odiv!

Co dělat každý den

Známá zkrášlovací poučka říká, že péče o obličej by měla končit až bradavkami. A je to pravda, protože právě dekolt je často zapomínaným místem v péči. Pokožka na něm je jemná a proto vyžaduje také speciální rutinu. Na péči o krk a dekolt existuj speciální krémy, které dokáží pokožku vyhladit a vypnout. Ideální je krém nanášet každé ráno i večer.

Co dělat občas

Aby byla kůže v dekoltu krásná, doporučujeme jednou týdně ji zjemnit peelingem. Nepoužívejte ale ten na tělo, nýbrž obličejový. Tělové peelingy mají totiž hrubší strukturu a na dekolt se nehodí. Po použití bude pokožka hladká, jemná a sjednocená. Ihned pak na ni naneste krém. Nyní se nebojte ani na dekolt používat pleťovou masku. Kůži krásně do hloubky vyčistí černé masky s obsahem aktivního uhlí a vynikající jsou také zpevňující masky, ta zase vyhladí pokožku.

Optický trik

Až přijde den D a vy si obléknete šaty s velkým výstřihem, bude efekt ještě dokonalejší, když použijete bronzer a rozjasňovač. Bude to vlastně jakýsi contouring poprsí. Velkém štětcem namalujte mezi ňadry písmeno Y. Rozjasňovač zase naneste na nejvyšší místa. Ňadra tak budou opticky působit plněji.