21. září 2017
Trápí vás šediny, chcete vypadat mladší? Pak přesně pro vás značka Garnier vyvinula barvy Garnier Color Naturals! Jak je používat a co od nich očekávat?

Jakkoliv je šedivění vlasů přirozené, pro většinu z nás není žádoucí. Zatím se nenašel způsob, jak je oddálit, jedno řešení pro zakrytí šedin však existuje – barvení vlasů. Díky značce Garnier si můžete plnohodnotnou péči dopřát i v pohodlí domova. Aplikaci zvládnete sama, a přesto se budete moct pochlubit vlasy jako ze salonu.

Garnier uvádí novou řadu Color Naturals – Ultra Cover, zaměřenou na krytí i těch nejodolnějších šedin! Tyto dlouhotrvající, intenzivně pečující barvy zahrnují péči s obsahem tří vyživujících olejů, které zabraňují vysoušení vlasů. Kadeře jsou výjimečně hebké, zářivé a bez šedin. Přípravky zároveň zabraňují třepení konečků. Závěrečná péče vlas po barvení uzavře, vlasy jsou tak chráněné, barva se nevymývá.

O účincích barev z řady Color Naturals – Ultra Cover se už přesvědčilo 150 žen, které se přihlásily do testování. S jakými dojmy?

94% žen uvedlo: “Moje vlasy se teď víc lesknou a vypadají zdravější!”

84% testujících potvrdilo, že barva zakryla i ty nejodolnější šediny.

88% žen souhlasí s tvrzením, že výsledný odstín působí přirozeně a barva dokonale skryla šediny.

Šárka Hložková – 41 let

„Barva mi vyšla maličko tmavší, nechala jsem ji po zkušenostech s dřívějšími barvami působit pro jistotu o něco déle. Zbytečně, protože co se týče krytí, je vážně dobrá a zakryla vše dokonale. Vyhovuje mi i cena, takže se chystám, že za měsíc si ji do obchodu zajdu koupit a nechám ji s důvěrou působit předepsaných 25 minut.”

Marina Janků – 38 let

„Šediny mě zlobí už pár let, jinak jsem se svými vlasy spokojená. Super je, že se mi tento odstín trefil do barvy. Po šedivé ani stopy, vše vypadá přirozeně a barvení není poznat. K tomu jsem si pořídila i šampon a kondicionér na barvené vlasy. Doufám, že mi ten zářivý lesk vydrží co nejdéle.”

Jarka Čermáková – 56 let

„Barva se dobře nanáší, aplikace pro domácí barvení je jednoduchá a rychlá. Po nabarvení jsou vlasy krásně lesklé a zdravé. Barva je zářivá, celistvá a skutečně výborně zakryje všechny šediny.”

Jak probíhalo focení s našimi čtenářkami? Podívejte se na video za zákulisí!