24. prosince 2018
"Andělské" modelky jsou krásné i ve skutečnosti, když však vyjdou na molo, tak přímo září! Zkuste jejich trik také vy!

Jsou tak nádherné! A jejich obličej – ten je dokonalý! Samozřejmě, že všemu předchází tvrdá příprava, správná strava a také péče, ale hru světel v jejich tvářích dělá jedno důležité líčidlo – rozjasňovač. Postará se o to, aby byl tvář byla správně vymodelovaná tak, aby vynikly její přednosti a naopak se potlačilo to, k čemu se pozornost nemá ubírat. Jedná se vlastně o strobing – nebo-li konturování světlem.

Co k tomu budete potřebovat?

Rozjasňovací přípravek – buď krémový nebo pudrový. Ke krémovému budete potřebovat houbičku na nanášení líčidel a k pudrovému štětec. Začátečníci si lépe poradí se štětcem a pudrem. Ideální místa na strobing jsou na obličeji ta, která jsou vystouplejší, takže se i více budou lesknout. Je to například oblast nad lícními kostmi, na hraně nosu, na spáncích, na prohlubni nad horním rtem, pod obočím a také u vnitřních koutků oka.

Rozjasňovač nanášejte u celkového líčení jako poslední bod – vždy dbejte na to, že musí přijít až po nanesení make-upu a hlavně to s jeho množstvím nikdy nepřehánějte. Méně je více. Lesk na tváři musí být přirozený a také nepoužívejte příliš třpytivá líčidla. Hra světel musí být jako u pravých mořských perel, jemná a zářivá, s jemným odleskem do růžova nebo do zlatova.