27. srpna 2018
Limonády, zmrzliny, ledové tříště, vafle…to jsou pochoutky, které bezpochyby patří k letnímu počasí, a pro potěšení si je všechny čas od času dopřáváme. Jak vybrat rtěnku, aby bez problému vydržela nejen jejich konzumaci a zároveň vypadala dokonale upraveně po celý den?

Pokud máte ráda intenzivní barvy s dlouhotrvající výdrží, jistě vás potěší trend tekutých rtěnek s matným finišem, které vyrdrží skutečně všechno, od letních drinků, přes party u bazénu až po hamburgery z fastfoodů. Díky vysokému obsahu barevných pigmentů dodají rtům výraznou barvu, a po zaschnutí vydrží až do odlíčení. K tomu si vezměte na pomoc odličovač s olejovou složkou, usnadní vám práci, navíc pokožku rtů krásně vyživí.

Celou škálu odstínů od nude až po rudě červené nabízí tekuté rtěnky s matným finišem SuperStay Matte Ink od Maybelline NY. Obsahují propracovaný aplikátor ve tvaru kapky, který zajistí jednoduchou a přesnou aplikaci, vysoká koncentrace pigmentů zase výraznou a intenzivní barvu.

Smiřte se s tím, že ať chcete nebo ne, matné rtěnky rty více či méně vysušují. Proto je důležité se o ně starat, pravidelně jim dopřávat jemný peeling a také hydrataci s pomocí balzámu na rty. Vyzkoušet můžete také novinku od L’Oréal Paris v podobě dvoufázových rtěnek Infaillible 24H, jež dodají rtům bezchybný vzhled a komfort po celý den. Na jedné straně naleznete tekutou barvu s profesionálním aplikátorem v jednom ze šesti neodolatelných odstínů a na druhé hydratační balzám ve stejné barvě, který dodá rtům příjemný pocit.

P.S. Obě rtěnky jsou stejně tak odolné také vůči polibkům!