13. března 2018
Kolekce z dílny známé módní značky Balmain se stává dostupnější, a to díky nové řadě rtěnek, vytvořené ve spolupráci dvou světových značek: L´Oréal Paris a Balmain.

Limitovaná edice osmi jedinečných odstínů v nezapomenutelných luxusních obalech, inspirovaných polodrahokamy, můžete nyní zdobit i vaši kosmetickou sbírku!

Přední designer Olivier Rousteing přenesl svou ikonickou a kreativní myšlenku do podoby kolekce rtěnek L´Oréal Paris x Balmain, a vznikla tak jedinečná spolupráce dvou výjimečných značek v oblasti krásy. Celá edice rtěnek vyjadřuje podporu ženám po celém světě a jejím hlavním heslem je „United We Are Invincible“, přeloženo „společně jsme neporazitelné“.

Kolekce rtěnek obsahuje celkem 8 módních a odvážných odstínů, některé z nich s jemným třpytem, v krémové textuře Color Riche pro neodolatelný vzhled vašich rtů. Ponořte své rty do intenzivní barvy s dlouhodobou výdrží s rtěnkou Color Riche Balmain.

Kromě klasických nude, růžových a čerevných odstínů máte jedinečnou možnost vyzkoušet také originální fialový, vínový nebo hnědý odstín. Nebojte se prorazit s neodolatelně komfortními a krémovými rtěnkami Balmain od L´Oréal Paris. Protože vy za to stojíte!