20. ledna 2019
Začíná vaše pěšinka připomínat čerstvě napadaný sníh a váš kadeřník nemá čas? Víme, jak odrosty jednoduše zakamuflovat!

Pudrujte

Ano! I na vlasy existují speciální pudry, které dokážou světlá místa výborně zamaskovat. I když se to nezdá, jsou udělány tak, že na vlasech drží a nestírají se. Nanášejí se precizně malým štětečkem  snadno tam, kde potřebujete. Můžete je nosit s sebou v kabelce a kdykoliv použít. Vyrábějí se v několika odstínech, takže si snadno vyberete ten svůj.

Retušujte sprejem

Barevné spreje jsou velmi rychlé na použití, jen je jednoduše na pěšinku nastříkáte. Nejdou vidět a fungují okamžitě. Nevýhodou je, že často dost zabarví i vlasovou pokožku a můžou i stékat. Je nutné se s nimi naučit pracovat, ale jinak je to pecka. Odstíny v barvě vašich vlasů jsou klasika, ale nebojte se klidně použít i nějakou ulítlou barvu – klidně tmavě modrou či fialovou.

Zkuste třpytky

Trent třpytek nezasáhl jen do make-upu a do manikúry, ale glittry se nosí i na pěšince. Vypadá to luxusně a zajímavě. Je pravda ale, že než na běžné nošení se více hodí na večer nebo na party. Existují k tomu speciální třpytivé gely nebo stačí sypké třpytky smíchat se stylingovým gelem a na pěšinku nanést třeba kartáčkem na zuby.

Použijte řasenku

Pokud u sebe nemáte žádný z pudrů, sprejů, ani třpytivých gelů, v úplně krajní mezi pomůže odrosty pročesat řasenkou. Na velmi tmavé vlasy použijte černou, na světlejší použijte hnědý odstín. Pročesávejte od pěšinky směrem dolů, po směru růstu vlasů, jako byste se česala hřebenem.