23. října 2017
Na naši čtenářku Irenu se usmálo štěstí. Vyhrála v soutěži aviváží Silan Suprême prodloužený víkend v Paříži pro dvě osoby.

Mladí a zamilovaní ve městě lásky. „I když jsem v Paříž byla již po druhé, toto byl pro mě daleko lepší zážitek. Máme s přítelem nádherné vzpomínky,“ říká Irena o čtyřech dnech strávených ve městě lásky, módy, historie a francouzských parfémů, které se staly inspirací i pro řadu aviváží Silan Suprême. (Soutěž si můžete připomenout na supreme.jenprozeny.cz/soutez)

V Paříži během chvilky

„Let se společností Air France byl velmi příjemný. Trval necelé dvě hodiny, které utečou jako voda zvlášť, když se na něco těšíte. V Paříži na nás čekal pokoj v designovém hotelu Le Pavillon. Personál byl tak milý a ochotný a dokonce stačilo udělat pár kroků od hotelu a viděla jsem Eiffelovu věž,“ vzpomíná čtenářka Irena.

Památky, parky a dobré víno

Podzim v Paříži nabízí mnohá lákadla. Irena si se svým přítelem namíchala koktejl z několika památek, návštěvy nádherných parků a proslulých kaváren. „Došlo i na piknik pod Eiffelovkou, byl to jedinečný zážitek! Navštívili jsme ji pak ještě jednou večer, protože výhled na noční Paříž jsme si nemohli nechat ujít!“

Irena Singolová se ve volném čase věnuje fotografování. Pokochejte se jejími dalšími pařížskými úlovky v galerii fotografií, nebo proklikem ze soutěžní stránky Silan Suprême.

Za výhru děkujeme značce Silan a její řadě aviváží inspirované francouzskými parfémy Silan Suprême, letecké společnosti Air France a hotelu Le Pavillon.