11. září 2017
Letní dny plné slunce se s námi pomalu loučí, ale vy si i přesto chcete zachovat opálenou a zářivou pleť co nejdéle? Dobrá zpráva je, že ani s příchodem chladnějšího období nemusí vaše snaha z léta přijít vniveč. Díky speciálním produktům dodáte vaší pokožce kvalitní výživu a budete se tak cítit stále skvěle.

Skončí léto a kvůli klesajícím teplotám se staráte spíše o to, jestli máte dostatek teplého oblečení v šatníku. Péče o pleť se tak pomalu ale jistě dostává na vedlejší kolej. Určitě je ale škoda se o výborný stav pokožky nechat připravit. Aby si pleť udržela letní barvu i delší dobu mimo intenzivní sluneční paprsky, je nutné ji k tomu dopomoct. Účinné hydratační přípravky od značky Lactovit vám práci ulehčí, a navíc se o vaši pokožku díky blahodárným účinkům mléka ve svém složení dokonale postarají.

Speciální řada Lactovit Lactourea navíc obsahuje 10 % Lactourey, tedy komplex kyseliny mléčné a čisté urey. Tyto ingredience vaši pokožku hloubkově vyživí a dodají jí důležité látky pro celkovou obnovu. Pokud navíc trpíte suchou či velmi suchou a citlivou pokožkou, je Lactourea ideální pro každodenní hydrataci a regeneraci pokožky. Pro kompletní péči o vaši pleť nabízí řada Lactovit Lactourea tyto produkty: