22. prosince 2017
Máte chuť inspirovat se novým stylem a svěřit se do rukou profi kadeřníka, vizážisty a stylisty? Pojďte do toho.

JMÉNO A VĚK: Renáta Bělíčková (40)

ZAMĚSTNÁNÍ: produkční

KONÍČKY: nordic walking, cyklistika

Čtenářka Renáta o sobě říká, že je na časopisy úplný maniak. Sama si je kupuje už asi od čtrnácti let. Chvilku pro tebe čte od A do Z, ale nejvíc ji baví příběhy a samozřejmě móda. „Díky módním rubrikám mám přehled, co se nosí. Snažím se vypadat žensky. Ve volném čase s rodinou hodně sportujeme, možná i proto pak velmi ochotně vyměním botasky za boty na podpatku. Držím se zásady, že sportovní oblečení je na doma, ale do kanceláře se nehodí. Líbí se mi klasický anglický styl. Na výstřelky si opravdu nepotrpím. V šatníku mám sice nad-časové modely, ale budu je muset vyměnit za nové, protože se mi v posledním roce trochu změnila postava. Těším se, že mě nasměrujete k novým barvám a třeba mi i dodáte odvahu výrazněji se líčit,“ svěřuje se Renáta. Posuďte sami, jak se proměna povedla.

Stylistka Ruth Šariská radí

Štíhlou symetrickou postavu Renátě můžeme jen tiše závidět. Může si dovolit téměř vše, ale byla by škoda schovávat ladné křivky ve volném oblečení. Sluší jí elegantní a v pase projmuté střihy.

Vlasová stylistka Nikola Čeřovská radí

Zkrácením se podařilo „přifouknout“ účes do objemu. Jemné vlasy mají tendenci plihnout, ale s trochou objemové pěny a s pomocí fénu si dokáže Renáta účes vytvarovat.

Než se kadeřnice Nikola ze salonu Goldvisage pustí do práce, ukazuje Renátě, jaký odstín vybrala pro dobarvení odrostů a celkové oživení barvy. A bude se krátit alespoň o 10 centimetrů, protože prameny jsou v délce hodně oslabené.

Několik červených pramínků vytvoří zajímavý kontrast a účes získá objem a hlavně šmrnc.

Pavel Bauer – oficiální vizážista značky Avon

Renáta má harmonickou tvář, ideální je pro ni líčení v jemných tónech. Má jen trochu užší rty, na objemu jim opticky přidá světlý lesk.

Renátina pleť trpí klimatizovaným prostředím, potřebuje nejprve ošetřit hydratační péčí. Sametový vzhled zajistí krémový make-up.

Vizážista Renátě vystínoval víčka lesklými stíny s růžovým nádechem. Linii horních řas obtáhl černou linkou a na řasy nanesl dvě vrstvy řasenky.

Podél lícních kostí aplikoval krémovou tvářenku v přirozeném terakotovém odstínu. Na rty zvolil světlý lesk, který jim dodá objem a rozzáří celý obličej.

Výzva!

Milé čtenářky, chcete změnit styl oblékání, líčení a účesu? Chcete, aby vám s tím pomohli profesionálové? Pak se přihlaste do naší Proměny! Stačí poslat aktuální fotografie obličeje a postavy, info o vás, vaše míry, velikost oblečení a bot na adresu redakce nebo na e-mail: promena@bauermedia.cz.