20. října 2017
Máte chuť inspirovat se novým stylem a svěřit se do rukou profi kadeřníka, vizážisty a stylisty? Pojďte do toho.

Šárka Babicová (44), sanitářka a pečovatelka

Šárka pochází z Klokočova u Opavy, ale již několik let žije a pracuje v Praze. Dvě dcery už jsou dospělé a ona má teď dost času, aby si splnila všechna přání a věnovala se tomu, na co dřív nezbýval čas. Na první pohled skromná a tichá žena se pustí do všeho. Momentálně si dodělává masérský kurz, aby si rozšířila kvalifikaci a mohla se věnovat relaxačním masážím. Ráda zkouší nové věci. V poslední době ji lákají například filmové castingy. Přiznala se, že proměna pro ni není žádná premiéra. „Kdysi už jsem něco podobného vyzkoušela pro jiný ženský časopis, a protože to pro mě byla velmi příjemná zkušenost, dostala jsem chuť zopakovat si všechno, co k proměně patří. Měli jste se mnou dost práce, ale výsledkem jsem upřímně nadšená,“ směje se Šárka.

Stylistka Ruth

Šariská radí: Šárka dává přednost ležérní, sportovně laděné módě. Pro sváteční příležitosti volí černobílou variantu, ale jinak se sytým barvám důsledně vyhýbá. Překvapilo ji, když jsem ji oblékla do jásavě žluté nebo intenzivně modré, ale uznala, že se v nich cítí rázem o pár let mladší.

Kadeřník Petr Skaloš: Do délky jsem zasahoval jen minimálně, krátké kontury by Šárce zbytečně zakulacovaly obličej. Prameny jsem výrazně prostříhal do lehčí letní varianty a na závěr jsem je vyžehlil.

Pavel Bauer, oficiální vizážista značky Avon

Trumfem Šárčina půvabu je zdravá čistá pleť a krásně tvarované rty. Vysvětlil jsem jí pravidla konturování a inspiroval ji k používání rtěnek v sytých odstínech.

Základem je hydratace krémem s UV filtrem a barevné sjednocení tekutým make-upem s lehkým složením, který zbytečně nezatěžuje pleť.

Tónovací perly s pigmenty dodají pleti zdravý a bezchybný vzhled. Odrážejí světlo a oživují obličej jemným třpytem. Pro aplikaci je ideální zkosený štětec.

Tvar rtů vizážista pečlivě obkreslí konturovací tužkou a pak je probudí k životu intenzivní rtěnkou v tužce obohacenou o hydratační složky.